HTC, Android 5.0.2 Güncellemesi Vermeyebilir

MWC 2015’te HTC, Android 5.0.2 Lollipop işletim sistemine sahip cihazı One M9‘u tanıtmıştı. Yeni arayüzü Sense 7 ile tanıtılan cihazda en çok yeni arayüzün eski cihazlara güncelleme ile gelip gelmeyeceği sorusuydu. Bu soruya ilişkin çok önemli bir iddia ortaya atıldı.

HTC’ye yakın bir ROM geliştiricisinin Twitter’daki tweetine göre, HTC bazı cihazları için Android 5.0.2 Lollipop güncellemesini pas geçecek. Fakat bu haberin güzel yanı, 5.0.2 verilmeyecek cihazlara doğrudan Sense 7 arayüzlü Android 5.1 Lollipop verecek olması. One M9, One M9 Plus, One M8, One M8 S, Desire EYE ve Butterfly 2 cihazlarının doğrudan Android 5.1 Lollipop alacağı güncellemenin takvimi belli değil, fakat daha 5.1 Lollipop’un çıkmadığını farz edersek bu cihazlara sahip kullanıcıların bir süre daha güncelleme beklemesi gerekebilir.


BU KONUNUN İÇERİĞİNİ DEĞERLENDİRİN

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkürler. Okumuş olduğunuz bu içerik, daha önceden gelen ziyaretçilerimiz tarafından olumlu olarak değerlendirildi. Bu içeriği internette arayan diğer kullanıcıların daha kolay bulmasını sağlamak için siz de yıldızlara tıklayarak yüksek bir değerlendirme yapın. Ek bir bilgi daha verelim: Bu içeriğe şimdiye kadar 2 ziyaretçimiz değerlendirme yaptı ve değerlendirme ortalaması ise şimdilik 5,00 üzerinden 5,00.

ZayıfOrtaİyiÇok İyiMükemmel

Yeniden görüşmek üzere!


İşleniyor...