ASUS ZenFone 2 Türkiye’de Ne Zaman Satışa Çıkıyor?

Asus’un büyük ses getiren akıllı telefon modeli Zenfone 2; Türkiye’nin de içinde bulunduğu bazı ülkeler dışında dünya genelinde satışta. 4 ay önce tanıtılan cihazın özellikle 4 GB RAM’li versiyonu büyük bir merakla bekleniyor. Ancak bugüne kadar hiçbir şekilde Asus’un bu cihazı ne zaman Türkiye’ye getireceğine dair net bir açıklama gelmedi.

Alınan bir bilgiye göre Asus’un yeni amiral gemisi Zenfone 2, Mayıs ayının son günlerinde Türkiye’deki kullanıcılarla buluşabilir. ZE550ML ve ZE551ML kod adıyla gelecek cihazların ilki ZE550ML’de 5.5″ HD Ekran, 1.8 GHz gücünde Intel Atom Z3560 işlemci, 2 GB RAM, 16 GB hafıza, 13 MP arka kamera ve Android 5.0 Lollipop işletim sistemi bulunuyor. ZE551ML modelinde ise 5.5″ Full HD Ekran, 2.3 GHz gücünde Intel Atom Z3580, 4 GB RAM, 16/32/64 GB dahili hafıza seçenekleri, 13 MP arka kamera ve Android 5.0 Lollipop işletim sistemi yer alıyor.

Çıkış fiyatları belli olmayan Asus Zenfone 2 serisinin 5 inçlik modeli ZE500CL’nin Türkiye’ye gelip gelmeyeceği ise henüz belli değil.


BU KONUNUN İÇERİĞİNİ DEĞERLENDİRİN

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkürler. Okumuş olduğunuz bu içerik, daha önceden gelen ziyaretçilerimiz tarafından olumlu olarak değerlendirildi. Bu içeriği internette arayan diğer kullanıcıların daha kolay bulmasını sağlamak için siz de yıldızlara tıklayarak yüksek bir değerlendirme yapın. Ek bir bilgi daha verelim: Bu içeriğe şimdiye kadar 1 ziyaretçimiz değerlendirme yaptı ve değerlendirme ortalaması ise şimdilik 5,00 üzerinden 5,00.

ZayıfOrtaİyiÇok İyiMükemmel

Yeniden görüşmek üzere!


İşleniyor...