En İyi Akıllı Saat Satın Alma Rehberi

Bu küçük rehberimizde Android Wear tabanlı en iyi akıllı saat seçeneklerine göz atacağız. Bilindiği gibi Apple bir süre önce Watch, Watch Sport ve Watch Edition modeli akıllı saatlerinin tanıtımını gerçekleştirdi. Apple Watch gündemi bir süredir meşgul etse de piyasada çok sayıda akıllı saat var. Üstelik Apple Watch yalnızca iPhone sahipleri için anlamlıyken Android işletim sistemli akıllı telefon sahipleri Android Wear tabanlı akıllı saatlere yönelmek durumunda kalıyor. Bu cephede çok sayıda seçenek var ve her birisi farklı özellikleriyle ön plana çıkıyor. Dilerseniz şimdi Android Wear esaslı en iyi akıllı saat seçeneklerine daha yakından bakalım.

Motorola Moto 360 – En İyi Akıllı Saat / Tasarım

Motorola Moto 360 - En İyi Akıllı Saat Rehberi

Modern, stil sahibi ve özelleştirilebilir. Motorola Moto 360 Android Wear işletim sistemli ilk akıllı saat idi, kullanıma sunulmasının üzerinden aylar geçti ve cihazın şık dairesel tasarımı kullanıcıların hayli beğenisini kazandı. Geniş dairesel formda ekranı, şık fırçalanmış metal gövdesi, değiştirilebilir kayışlarıyla Moto 360 Android Wear yüklü en iyi akıllı saat seçenekleri arasında yer alıyor.

Cihazın teknik özelliklerine baktığımızda 320 x 290 piksel çözünürlüklü 1.56 inç IPS LCD ekran, TI QMAP 3 işlemci, 512 MB RAM, 4 GB depolama alanı, 320 mAh pil, IP67 suya karşı dayanıklılık sertifikası, 49 gram ağırlık gibi detaylarla geldiğini görüyoruz.

Diğer taraftan cihazın işlemcisi rakiplerine kıyasla eski, pil kapasitesi de geride kalıyor. Buna rağmen Moto 360 aktif bir kullanım senaryosunda bir günlük kullanım olanağı sunuyor, ardından kablosuz şarj işlemine ihtiyaç duyuyor. Çok sayıda saat arayüzünün şık tasarımla mükemmel bir uyum sağladığını belirtelim. Moto 360 tasarıma önem veren kullanıcılar için en iyi çözümlerden birisi.

[Toplam:19    Ortalama:3.1/5]

Xperia_Z_Ultra_original

Sony Xperia Z4 Compact ve Z4 Ultra Geliyor!

Galaxy S6 Root İşlemi Samsung Pay'i Devre Dışı Bırakıyor

Galaxy S6 Root İşlemi Samsung Pay’i Devre Dışı Bırakıyor