Android 5.1 Galaxy S6 ve S6 Edge’e Konuk Modu Getiriyor

Samsung Galaxy S6 ve S6 Edge akıllı telefonlar için geliştirilen Android 5.1 güncellemesiyle birlikte yeni Guest Mode yani Konuk Modu özelliği gelecek. Gelişme Sammobile sitesinin haberinde paylaşıldı.

Konuk Modu cihazı arkadaş veya çocuklara verme durumları için farklı bir profil belirleme olanağı sunuyor. Bu sayede akıllı telefonunuzu başkalarıyla kişisel kaygılar duymadan paylaşma imkanına ulaşıyorsunuz. Telefonda bu modu etkinleştirdiğinizde uygulamalar ve diğer bilgilere erişimi engellemeniz mümkün hale geliyor. Bu özellik Android Jelly Bean sürümünde tabletler için tanıtılmış ve akıllı telefonlara Android Lollipop güncellemesiyle birlikte kazandırılmıştı.

Güncellemenin cihazlara ne zaman sunulacağı konusunda net bir bilgi yok ancak Alman GSM operatörü T-Mobile‘ın Samsung Galaxy S6 Edge için Android 5.1.1‘i hazırladığını biliyoruz.


BU KONUNUN İÇERİĞİNİ DEĞERLENDİRİN

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkürler. Okumuş olduğunuz bu içerik, daha önceden gelen ziyaretçilerimiz tarafından olumlu olarak değerlendirildi. Bu içeriği internette arayan diğer kullanıcıların daha kolay bulmasını sağlamak için siz de yıldızlara tıklayarak yüksek bir değerlendirme yapın. Ek bir bilgi daha verelim: Bu içeriğe şimdiye kadar 1 ziyaretçimiz değerlendirme yaptı ve değerlendirme ortalaması ise şimdilik 5,00 üzerinden 5,00.

ZayıfOrtaİyiÇok İyiMükemmel

Yeniden görüşmek üzere!


İşleniyor...