Suya Dayanıklı En İyi 10 Akıllı Telefon

⁠⁠⁠


Suya Dayanıklı En İyi 10 Akıllı Telefon rehberimizle karşınızdayız. Akıllı telefonlarda son birkaç yılda su ve toza karşı dayanıklılık özelliği görmeye başladık. Zorlu koşullar için özel olarak üretilmiş cihazlar daha öncesinde de vardı ancak bunlar az sayıda üretilmekte ve daha çok profesyoneller tarafından tercih ediliyor. Son kullanıcılara yönelik cihazlarda su ve toza dayanıklılık özelliği görmek sevindirici oldu.

Suya Dayanıklı En İyi 10 Akıllı Telefon

Tabii bu yeteneği yağmurda telefonla konuşabilme, cihaz üzerine sıvı dökülmesi ve cihazın ıslak zemine maruz kalması durumlarına karşı koruyucu olarak düşünmek lazım. Yani telefonla denize girmeniz ona veda etmenizi gerektirebilir. Şimdi dilerseniz son yıllarda kullanıma sunulan en başarılı suya dayanıklı akıllı telefonlara daha yakından bakalım.

Samsung Galaxy S5

Samsung Galaxy S5 Suya Dayanıklı En İyi 10 Akıllı Telefon

Galaxy S5 akıllı telefon şu an yaklaşık bir yaşında ve cihazın yerine bu yıl Galaxy S6 modeli konumlandırıldı. Ancak Samsung’un yeni amiral gemisi S5’teki önemli bir özellikten yoksun: Suya karşı dayanıklılık. Galaxy S5 su ve toza karşı dayanıklılık standartlarından biri olan IP67 sertifikası ile geliyor. Cihaz 1 metre ve 30 dakikaya kadar suya karşı dayanıklılık sağlayabiliyor.

⁠⁠⁠


[Toplam:216    Ortalama:2.7/5]

8 Yorum

YORUM YAZ
 1. Sony S5 ler suya dayanıklı değil insanları kandırmayın. Telefonun camına yağmur damlası düşse telefon kullanılamaz hale geliyor ve iyice kurulamadan da kullanamıyorsunuz. Üstelik kulaklık girişinden su girerse garanti kapsamı dışına çıkıyor. Kulalklık bölümü yüzünden telefon tamamen bozulabiliyor veya 5 6 saat kullanılmaz halede gelebiliyor. Ön cam ısı ile gevşediği için yazında suya değmemesi gerekiyor. Yanlışlılsa suya düşerse içine su alıyor ve kapaklar %100 kapalı dahi olsa cam kenarlarından su almasına rağmen garantı dısında bırakıyorlar. Kısacası su varsa oraya Samsung’un hiçbir modeli girmemeli. Suya dayanıklı olmasını istiyorsanız Samsung almamalısınız.

 2. Merhaba. Sizden birsey rica ediyorum. Yazdığım özelliklerde bir telefon önerir misiniz lütfen.
  1. suya ve toza dayanıklı
  2. On ve arka kamerası flasli
  3. Bataryasi çıkan hafıza kartı takilan
  4. En az 2 gb ve 16 gb Hafıza olsun ve en az 2 Ghz hızında 8 çekirdek olsun. Windows sa 4 çekirdekte yetiyor malum
  5. En az 300 Mbps hızında 4.5 bağlantısı
  6. 3000 m.amper veya yakin batarya
  7. 4k olursa iyi olur. Olmazsa da canınız sağolsun.
  8. Kameranın gece çekimi gercekten iyi olan.
  9. Android se enk az 5.1 Windows ise 10
  10. Kalemi olursa keyifler 4 dönerim
  BU ÖZELLİKLERİ SAHİP 2015 ÇIKIŞLI YADA 2014 TE OLUR EN UCUZ 5 TELEFONU YAZASIM SINIF LUTFEN

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir