Suya Dayanıklı En İyi 10 Akıllı Telefon

Suya Dayanıklı En İyi 10 Akıllı Telefon rehberimizle karşınızdayız. Akıllı telefonlarda son birkaç yılda su ve toza karşı dayanıklılık özelliği görmeye başladık. Zorlu koşullar için özel olarak üretilmiş cihazlar daha öncesinde de vardı ancak bunlar az sayıda üretilmekte ve daha çok profesyoneller tarafından tercih ediliyor. Son kullanıcılara yönelik cihazlarda su ve toza dayanıklılık özelliği görmek sevindirici oldu.

Suya Dayanıklı En İyi 10 Akıllı Telefon

Tabii bu yeteneği yağmurda telefonla konuşabilme, cihaz üzerine sıvı dökülmesi ve cihazın ıslak zemine maruz kalması durumlarına karşı koruyucu olarak düşünmek lazım. Yani telefonla denize girmeniz ona veda etmenizi gerektirebilir. Şimdi dilerseniz son yıllarda kullanıma sunulan en başarılı suya dayanıklı akıllı telefonlara daha yakından bakalım.

Samsung Galaxy S5

Samsung Galaxy S5 Suya Dayanıklı En İyi 10 Akıllı Telefon

Galaxy S5 akıllı telefon şu an yaklaşık bir yaşında ve cihazın yerine bu yıl Galaxy S6 modeli konumlandırıldı. Ancak Samsung’un yeni amiral gemisi S5’teki önemli bir özellikten yoksun: Suya karşı dayanıklılık. Galaxy S5 su ve toza karşı dayanıklılık standartlarından biri olan IP67 sertifikası ile geliyor. Cihaz 1 metre ve 30 dakikaya kadar suya karşı dayanıklılık sağlayabiliyor.

[Toplam:216    Ortalama:2.7/5]
Galaxy Note Edge İndir

Galaxy Note Edge Lollipop Güncellemesi Türkiye’de

Samsung Galaxy Note 5 Detayları Netleşiyor

Samsung Galaxy Note 5 Detayları Netleşiyor