En İyi 5 Android Klavye Uygulaması

En İyi 5 Android Klavye Uygulaması

En İyi 5 Android klavye uygulaması ile tekrar bir aradayız. Klavyeler hayatın her aşamasında önemli. İyi bir klavye olmadan şüphesiz akıllı telefonlar ile sağlıklı bir iletişim kurmak zorlaşıyor. Klavyeler aynı zamanda kişisel güvenlik açısından da en önemli uygulama konumunda çünkü doğal birer “keylogger” işlevi üstlenebiliyorlar. Birçok kullanıcı klavye üzerinden her türlü kullanıcı adı ve parola bilgisini girdiğini unutuyor ve güvenlik konusunda kaygı taşımıyor.

Android işletim sistemli akıllı telefonunuza yükleyebileceğiniz çok sayıda klavye uygulaması mevcut. Hepsi kendi özellikleri, avantajları ve takipçi kitlelerine sahip. Bazı klavyelerde basitlik ön plandayken bazılarında çok sayıda özellik sunulduğunu görüyoruz. Kendi yaşam stili ve kullanım alışkanlıklarınıza uygun klavye seçimini yapmanız zor olmayacaktır. Dilerseniz şimdi uygulamaları yakından tanıyalım.

SwiftKey

SWIFTKEY En İyi 5 Android Klavye Uygulaması

SwiftKey aracından bahsedilmeyen bir klavye metni herhalde yoktur diye düşünüyoruz. SwiftKey Android işletim sisteminde kullanılan en popüler klavye uygulamalarından biri. Yıllarca Google’ın entegre klavyesi üzerinden yükselen araç birçok akıllı telefon ve tablette ön yüklü olarak bulunuyordu. SwiftKey’in “akıcılık motoru” olarak adlandırdığı tahmin metotları birçok kullanıcı ve editörün geri dönüş yapmasını sağlıyor. Daha önceleri ücretli olan uygulama bir süredir ücretsiz sunuluyor ancak kullanıcılardan tema seçenekleri için ödeme yapmaları talep ediliyor. Araç kendi alanında bir süredir liderliğe oynasa da sahadaki tek iddialı oyuncunun kendisi olmadığı unutulmamalı.

[Toplam:17    Ortalama:2.9/5]

Apple Watch Kullanıcı Arayüzü

Apple Watch Kullanıcı Arayüzü

macintosh II wear

Macintosh İle Çalışan Akıllı Saat Geliyor!