En İyi 5 Android Arayüz Uygulaması

En İyi 5 Android arayüz uygulaması ile tanışacağımız dosyamızla karşınızdayız. Launcher olarak da nitelendirilen arayüz uygulamaları Android kullanıcılarının akıllı telefonlarını özelleştirme imkanı sağlıyor. Görünümü, simgeleri ve fontu tamamen değiştirebilen bu araçlar ile kullanıcılar akıllı telefonlarını kendi kullanım alışkanlıklarıyla örtüşecek biçimde şekillendirebilmekte. Ana ekranınızı her zaman olmasını istediğiniz basit ya da komplike bir forma kavuşturabilir, telefonunuzda ince ayarlar yaparak varsayılan kullanıcı arayüzünü büyük ölçüde düzenleyebilirsiniz. Akıllı telefonunuzun kutusundan çıktığı halini değiştirmek ve yeni sulara yelken açmak niyetindeyseniz yeni bir launcher’a geçiş yapma zamanınız gelmiş demektir. “En İyi 5 Android Arayüz Uygulaması”na dilerseniz daha yakından bakalım.

ACTION LAUNCHER

action-launcher En İyi 5 Android Arayüz Uygulaması

Action Launcher akıllı telefonlarda önemli değişikliklere imza atsa da normal bir launcher aracından beklenilen niteliklere de sahip. Standart bir uygulama dock’u içermiyor, bunun yerine cihazda kurulu uygulamaların sıralandığı bir liste var. Shutters ve Covers özellikleri sayesinde uygulama ve içeriklere kolayca erişim imkanı sağlıyor.

Yeni versiyon Action Launcher 3 Android 5.0 Lollipop işletim sisteminin tasarım anlayışıyla örtüşüyor ve bazı yeni özelliklerle geliyor. Uygulamanın herkesin deneyebileceği ücretsiz bir versiyonu var, 4.99 USD karşılığında ise zaman kazandırıcı özellikler barındıran ücretli sürüme geçiş yapılabiliyor.

[Toplam:39    Ortalama:3/5]

apple watch passbook

Apple Watch Türkçe Desteğine Kavuştu

Microsoft Office’in Android Sürümü Cepte