Samsung Galaxy A5 Lollipop Güncellemesi Yayınlandı

Kısa bir süre önce Samsung’un Galaxy A7 ve Galaxy A5 (SM-A500FU) akıllı telefonlar için Android Lollipop işletim sistemi güncellemesini yayınlamak üzere olduğunu bildirmiştik. Ekim ayında duyurulan bu güncelleme Galaxy A5 akıllı telefona gelmiş görünüyor.

1 GB boyutundaki güncelleme ile birlikte Android 5.0.2 Lollipop işletim sistemi, Material Design tasarım anlayışına göre yeniden düzenlenmiş TouchWiz UX kullanıcı arayüzü, yeni kilit ekranı ve bildirim paneli, daha iyi pil ömrü ve performans ile stabilite iyileştirmeleri sunuluyor.

Güncelleme şu an Polonya’da akıllı telefonlara ulaşmış durumda. OTA veya KIES aracılığıyla sorunsuzca yüklenebiliyor. Android Lollipop güncellemesinin önümüzdeki haftalarda diğer pazarlarda da indirilebilir olması bekleniyor. Android güncellemeleri hakkındaki gelişmeleri aktarmayı sürdüreceğiz.


BU KONUNUN İÇERİĞİNİ DEĞERLENDİRİN

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkürler. Bu içeriği internette arayan diğer kullanıcıların daha kolay bulmasını sağlamak için yıldızlara tıklayarak yüksek bir değerlendirme yapın.

ZayıfOrtaİyiÇok İyiMükemmel

Yeniden görüşmek üzere!


İşleniyor...