Huawei TalkBand B2 180 USD’den Satışta

Huawei‘nin ikinci nesil akıllı bilekliği olan TalkBand B2 aylardan beri merakla beklenen ürünlerden biri. Jawbone’un UP Smart Coach adlı uygulamasıyla birlikte de kullanılabildiği ifade edilen bileklik en sonunda satışa sunuldu. Siyah, beyaz ve altın (deri kayış) renk seçenekleriyle firma sitesinde satışa sunulan ürünün 180 USD olan fiyatı beklendiği kadar rekabetçi değil ama içerdiği ekran göz önüne alınmalı. İçerdiği özel alıcılar sayesinde koşu, yürüyüş, bisiklet turu, tırmanma gibi yapılan işlemleri otomatik olarak algılayabilen Huawei TalkBand B2 buna uygun biçimde yakılan kaloriyi hesaplıyor. Jawbone uygulaması sayesinde kişisel antrenman önerileri alınabiliyor ama cihazla birlikte kullanılabilen çok sayıda diğer spor uygulaması var.

Bluetooth kulaklık olarak da kullanılabildiği için TalkBand adını taşıyan bu çok işlevli bileklik koşu sırasında kulağa yerleştirilebiliyor ve telefon görüşmesi yapılabiliyor. Çift mikrofonlu yapısıyla arka plan gürültüsünü azaltabiliyor. Aynı zamanda telefonla eşleştikten sonra kameraya çekim yaptırmak için kumanda gibi kullanılabiliyor. Toz ve su koruması olan B2’un bağlantı sistemi Bluetooth 3.0 ve desteklenen işletim sistemleri iOS 7.0 üstü ve Android 4.0 üstü. Huawei açıklamasına göre batarya ömrü 5 günden kısa değil. http://www.gethuawei.com/huawei-talkband-b2.html


BU KONUNUN İÇERİĞİNİ DEĞERLENDİRİN

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkürler. Bu içeriği internette arayan diğer kullanıcıların daha kolay bulmasını sağlamak için yıldızlara tıklayarak yüksek bir değerlendirme yapın.

ZayıfOrtaİyiÇok İyiMükemmel

Yeniden görüşmek üzere!


İşleniyor...