Android’den iPhone’a Rehber Aktarmak

Android’den iPhone’a rehber aktarmak mevcut Android işletim sistemli akıllı telefonundan iPhone’a geçen her kullanıcının herhalde yapmak isteyeceği ilk işlemdir. Bu işlemi nasıl gerçekleştirebileceğinizi bilmiyorsanız doğru adreste olduğunu söyleyebiliriz. Bu yazımızda Android’den iPhone’a rehber aktarmak için takip edebileceğiniz dört farklı yöntemi sizlere anlatacağız. Size kolay gelen yöntemi izleyebilir veya herhangi bir işlemde sorun yaşarsanız farklı bir yöntemi tercih edebilirsiniz.

Android’den iPhone’a Rehber Aktarmak – En Hızlı ve Kolay Yöntem

Android işletim sistemli bir akıllı telefonunuz varsa zaten aktif kullandığınız bir Google hesabınız da bulunuyordur. Google rehber içeriğinizi kullanıcı hesabınızla ilişkilendirdiği için şanslısınız. Ancak bu kaydı iPhone’a taşımak biraz sıkıntılı olabiliyor.

Android’li akıllı telefonunuzda Settings (Ayarlar) menüsüne gidin ve “Accounts and Sync” (Hesaplar ve Eşitleme) benzeri seçeneğe erişin. Google hesabınızın detaylarını girin ve eşitlemeyi etkinleştirin. Rehber içeriğiniz Google kullanıcı hesabınıza aktarılacaktır.

Şimdi iPhone’a geçiş yapın.  Settings > Mail, Contacts, Calendars (Ayarlar > Posta, Rehber, Takvim) menüsüne erişin ve “Add Account” (Hesap Ekle) seçeneğine dokunun. Google hesabınızla oturum açın ve Rehber seçeneğini etkinleştirdiğinizden emin olun. Google hesabınızda depolanan rehber içeriği iPhone’a indirilecektir.

Android'den iPhone'a Rehber Aktarmak 1

[Toplam:199    Ortalama:2.6/5]
hitman-sniper

Android ve iOS Uyumlu Hitman: Sniper İncelemesi

iphone-ios-share-contact-via-email

iPhone’dan Android’e Rehber Aktarmak