iPhone’dan Android’e Rehber Aktarmak

iPhone’dan Android’e rehber aktarmak Apple’ın popüler akıllı telefon serisi ürünü iPhone’dan Android işletim sistemli yeni bir akıllı telefona geçiş yapan kullanıcıların herhalde ilk olarak yapmayı düşünecekleri işlemdir. Bir Google hesabına sahipseniz iPhone’dan Android’e rehber aktarmak problem değil. iPhone’dan Android’e rehber transferi için takip edebileceğiniz çeşitli yöntemler var. Burada değineceğimiz işlemlerden size kolay görüneni tercih edebilir, herhangi bir işlemde sorun yaşarsanız farklı bir yöntemi tercih edebilirsiniz.

iPhone’dan Android’e Rehber Aktarmak – iTunes Yazılımı İle

Öncelikle iPhone’u bilgisayarınıza data kablosu ile bağlayın ve iTunes programını çalıştırın. Akıllı telefonunuz sağ üst köşede belirecektir, simgeye tıklayın ve “iPhone Summary” ekranından “Info” butonunu kullanın. Rehberinizi zaten iCloud hesabınıza yedekliyorsanız bu aşamada iPhone’da ayarlara girin, “iCloud” u seçin ve “Contacts” kaydırma çubuğunu “On”dan “Off”a getirin. Ardından iTunes’a geri dönün ve ‘Sync contact’ seçeneğini işaretleyin. Açılır listeden “Google Contacts”ı seçin. Google hesabınızla eşitleme gerçekleştirin, iPhone’daki rehberiniz Google hesabınıza kaydedilecektir.

Android işletim sistemli akıllı telefonunuzun kurulumunu gerçekleştirirken aynı Google hesabınızla giriş yapın, rehber Google hesabından akıllı telefona otomatik olarak indirilecektir.

iPhone'dan Android'e Rehber Aktarmak 1

[Toplam:363    Ortalama:2.5/5]

Android’den iPhone’a Rehber Aktarmak

Android Çoklu Uygulama Kullanımı