Powerbeats2 Farklı Renk Seçenekleriyle Geliyor

Bazılarına göre Apple, Beats marka ürün işinde tam olarak kararını vermiş değil. Hatta bu görüşü destekleyen birkaç tane sanayi raporu da yayınlanmıştı. Fakat Cupertino merkezli şirket rengarenk seçeneklere sahip Beats Powerbeats2 kulaklıklarını Apple Store‘larda ve online satış mağazasında satışa çıkardı.

Kablosuz yeni kulakiçi kulaklıklar orijinal Powerbeats2 ile aynı. Fakat yeşil, mavi, pembe, siyah ve beyaz renk seçenekleri var. Yani Apple Watch‘un kayışlarıyla aynı renk seçeneklerine sahip. Apple, saatini satın alanlarla takım olsun istemiş.

Bluetooth bağlantısını kullanan Beats Powerbeats2, Apple Watch’un yanı sıra iPhone veya iPad gibi Bluetooth özellikli mobil cihazlarla da uyumlu. Apple’ın belirttiğine göre kulaklığın pil ömrü 6 saat ve 9.1 metreye kadar bağlantı mesafesine sahip. Tere ve suya karşı IPX4 sertifikası var. Kulaklığın satış fiyatı 699 TL.


BU KONUNUN İÇERİĞİNİ DEĞERLENDİRİN

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkürler. Bu içeriği internette arayan diğer kullanıcıların daha kolay bulmasını sağlamak için yıldızlara tıklayarak yüksek bir değerlendirme yapın.

ZayıfOrtaİyiÇok İyiMükemmel

Yeniden görüşmek üzere!


İşleniyor...