Günün Android Oyunu: Swipe Basketball 2

Günün Android oyunu: Swipe Basketball 2

Android platformunda onayabileceğiniz en gerçekçi basketbol oyunlarından biri olan Swipe Basketball 2 size inanılmaz bir deneyim yaşatacak!

Gerçekçi fizik motoru ve 3D grafikleri sayesinde kendinizi adeta bir basketbolcu hissetmenizi sağlayacak bu oyunda, basketbol efsanesi olmak için mücadele edin. Pratik kontrolleri sayesinde aldığınız zevk düzeyinin maksimum dereceye ulaştığı bu oyunda, basket atabilmek için ekranın solundaki barı iyi kullanmanız gerekiyor. İsabetli atışlar yapabilmek için işaretli bölgeye gelene kadar parmağınızı yukarı doğru hareket ettirmeniz yeterli. Fakat bu sandığınız kadar kolay değil. Oynadıkça bu özelliğinizi daha da geliştirebilirsiniz.

Dilerseniz tek başınıza, dilerseniz de arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz bir çok mod seçeneği sunan Swipe Basketball 2 özellikle basketboldan hoşlanan kullanıcıların kaçırmaması gereken müthiş bir oyun.


BU KONUNUN İÇERİĞİNİ DEĞERLENDİRİN

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkürler. Bu içeriği internette arayan diğer kullanıcıların daha kolay bulmasını sağlamak için yıldızlara tıklayarak yüksek bir değerlendirme yapın.

ZayıfOrtaİyiÇok İyiMükemmel

Yeniden görüşmek üzere!


İşleniyor...