HTC 8X Windows 10 Preview Güncellemesi Alıyor

⁠⁠⁠


Windows Phone 8 işletim sistemli akıllı telefonların büyük çoğunluğu Windows 10 Mobile işletim sisteminin ön izleme sürümünü desteklemekte. Birçok kullanıcı çeşitli eksikler barındıran bu işletim sistemi versiyonunu cihazlarına yükleyip deneyimliyor ve Windows 10 Mobile’ın final sürümünün şekillenmesinde Microsoft’a destek oluyor.

Lumia serisi cihazların birçoğunun desteklediği Windows 10 Mobile Preview sürümü bu cihazların dışında sadece HTC One M8 for Windows akıllı telefona yüklenebiliyordu. Bugün listeye sürpriz bir ürün daha dahil oldu.

HTC 8X akıllı telefon kullanıcıları da artık Windows 10 Mobile Technical Preview sürümünü kullanabilecek. Aynı zamanda Windows Phone Recovery aracı da geliyor. Uyumlu güncellemenin kısa süre içerisinde erişilebilir durumda olması bekleniyor.

Microsoft’un açıklamasına göre Windows Phone 8 tabanlı tüm akıllı telefonlar Windows 10 Mobile’a geçirilecek, ancak ön izleme sürümünde doğal olarak tüm modeller desteklenmemekte.

⁠⁠⁠


[Toplam:17    Ortalama:2.7/5]

5 Yorum

YORUM YAZ
  1. 5 gun once windows 10 guncellemesi (preview) geldi ve 8x ime yukledim. Fakat 15 dakikada bir reset attigindan dolayi 8.1 e geri donmek zorunda kaldim.

    • Preview sürüm olduğu için sıkıntı yaşamanız yüksek ihtimal, final sürüm hazır olduğunda geçmeniz doğru olur.

      • Peki nasıl yükseltebilirim bende HTC 8x kullanıyorum insider uygulamasından hiçbirşey olmuyor değişmiyor nasıl yapabilirim peki Windows 10 ? İlginiz için şimdiden teşekkür ediyorum ve yardımınızı bekliyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir