En İyi Android Root Araçları

Bu rehberimizde Android işletim sistemli akıllı telefonunda root erişimini sağlamak isteyen okuyucularımız için “En İyi Android Root Araçları”na yakından bakacağız. Android’li akıllı telefonlarda root erişimini sağlamak için çeşitli yöntemler tercih edilebiliyor. Bazıları oldukça kolay iken karmaşık çözümler de var. Root erişimini sağlamanın en kolay yolu şüphesiz işlemi otomatik gerçekleştiren araçlardan geçiyor. Bulut tabanlı olarak görev yapan bu araçlar cihazınızı tarıyor ve root erişimi için en uygun yolu tespit ederek brute-force adı verilen atak yöntemiyle işlemi gerçekleştiriyor.

Zor yöntem ise haliyle biraz karmaşık. Ancak bugünlerde custom recovery flaşlama ve güncel SuperSU’yu yükleme gibi zahmetlere katlanmanıza gerek kalmayabilir. Bu can sıkıcı işlemlere girmeden önce burada ele alacağımız araçları denemenizi öneriyoruz. Özellikle KingRoot ile sonuç alma ihtimali hayli yüksek görünüyor. Dilerseniz artık “En İyi Android Root Araçları”nı tanıyalım.

En İyi Android Root Araçları

1. KingRoot

En İyi Android Root Araçları 1

KingRoot bulut tabanlı bir uygulama yani Android işletim sistemli akıllı telefonunuzda root erişimini sağlamak için faydalanabileceğiniz en ideal çözümlerden birisi konumunda. Root başarımının % 60’ın üzerinde olduğu belirtiliyor, piyasadaki bilindik birçok akıllı telefonun desteklendiğini söyleyebiliriz. Aracın İngilizce versiyonuna buradan ulaşabilirsiniz.

[Toplam:91    Ortalama:3/5]

ASUS ZenFone 2 Ön Siparişe Açıldı!

Meizu MX5 Süper Hızlı Şarj Teknolojisiyle Geliyor!