Kiwi Uygulaması Nedir, Ne İşe Yarar?

Facebook’ta oyun isteklerinden bunalan kitlenin son zamanda başına bela olan bir uygulama var. Bu uygulamanın adı ise “Kiwi”. Çoğu Facebook kullanıcısının fark etmediği ya da virüs olarak algıladığı bu uygulama, aslında pek çoğumuzun yakından bildiği bir mantıkta çalışıyor.

Soru-cevap sistemi üzerine kurulu olan platform, bir dönemin kız düşürme uygulaması olarak bilinen ask.fm gibi bir mantıkla çalışıyor. Kullanıcıların takipleşerek birbirlerine soru sorması temeli üzerine kurulan Kiwi kısa zamanda pek çok kişinin merak ettiği bir platform olarak internet alemindeki yerini aldı.

Kendi websitesinden, Facebook’taki uygulamasından ya da iOS ve Android uygulamalarından kullanabileceğiniz Kiwi’yi beğendiyseniz arkadaşlarınızı da size gelen davetiyedeki gibi davet edebilirsiniz.


BU KONUNUN İÇERİĞİNİ DEĞERLENDİRİN

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkürler. Okumuş olduğunuz bu içerik, daha önceden gelen ziyaretçilerimiz tarafından olumlu olarak değerlendirildi. Bu içeriği internette arayan diğer kullanıcıların daha kolay bulmasını sağlamak için siz de yıldızlara tıklayarak yüksek bir değerlendirme yapın. Ek bir bilgi daha verelim: Bu içeriğe şimdiye kadar 1 ziyaretçimiz değerlendirme yaptı ve değerlendirme ortalaması ise şimdilik 5,00 üzerinden 4,00.

ZayıfOrtaİyiÇok İyiMükemmel

Yeniden görüşmek üzere!


İşleniyor...