200 GB’lık SanDisk Micro SD Kart Satışa Sunuldu!

Teknoloji büyük bir hızla gelişip değişmeye devam ediyor. Birkaç yıl önce 3G’ye geçişi büyük gelişme saydığımız dönemlerden 4G hatta 5G’lerin konuşulduğu bir döneme geldik. Haliyle veri depolama alanında da pek çok yenilik ve gelişme oluyor. Depolama alanında önemli firmalardan biri olan SanDisk de bu alanda işi bir boyut daha ileriye taşıyarak 200 GB kapasiteli bir microSD kart üretmiş.

Class 10 ile hızlı veri alışverişine olanak veren SanDisk Ultra 200 GB’ın dakikada 1200 fotoğraf aktarım imkanı sunduğu belirtiliyor. Hafıza kartının yanında Class 10 bir adaptör verilmesi de bu hafıza kartını aktarım hızı kaybı olmadan fotoğraf makinesi gibi cihazlarda da kullanabileceğinizi gösteriyor. 240$’lık bir fiyatla kullanıcılara sunulan SanDisk Ultra 200 GB’ın fiyatı pahalı biraz pahalı olarak görülebilir, fakat HDD’lerle ölçüşen veri saklama boyutu ürünün gelecekte yaygınlaşıp ucuzlaşacağını düşündürüyor.


BU KONUNUN İÇERİĞİNİ DEĞERLENDİRİN

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkürler. Okumuş olduğunuz bu içerik, daha önceden gelen ziyaretçilerimiz tarafından olumlu olarak değerlendirildi. Bu içeriği internette arayan diğer kullanıcıların daha kolay bulmasını sağlamak için siz de yıldızlara tıklayarak yüksek bir değerlendirme yapın. Ek bir bilgi daha verelim: Bu içeriğe şimdiye kadar 1 ziyaretçimiz değerlendirme yaptı ve değerlendirme ortalaması ise şimdilik 5,00 üzerinden 5,00.

ZayıfOrtaİyiÇok İyiMükemmel

Yeniden görüşmek üzere!


İşleniyor...