Vertu’dan Bentley’e Özel İkinci Bir Lüks Telefon Daha!

Kendi çizgisini, imajını tasarlayarak ortaya ultra lüks akıllı telefonlar çıkartan akıllı telefon üreticisi Vertu şu zamana kadar kullanıcılarının karşısına uygun fiyatlı bir telefon ile çıkmadı çoğunlukla lüks spor otomobil markalarına özel olarak ürettiği telefonlar ile elit kişilere hitap eden Vertu, Bentley markası için ikinci Signature For Bentley adını verdiği telefonu piyasaya sundu.

Birinci sınıf malzeme ve işçilik kullanılarak üretilen telefon sadece belli başlı özelliklere sahip ve telefonda karbon fiber ve deri malzemeler kullanılmasının dışında telefona ilk bakıldığında telefonun ön yüzünde Bentley’in o muhteşem logosunu yer alıyor. Eylül ayında Vertu’nun 22.800$’dan satışa sunacağı Signature For Bentley modeli telefonu Eylül ayında satışa sunacak ve kullanıcılar isterler ise telefonu diledikleri gibi kişiselleştirme imkanına sahip olacaklar.


BU KONUNUN İÇERİĞİNİ DEĞERLENDİRİN

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkürler. Bu içeriği internette arayan diğer kullanıcıların daha kolay bulmasını sağlamak için yıldızlara tıklayarak yüksek bir değerlendirme yapın.

ZayıfOrtaİyiÇok İyiMükemmel

Yeniden görüşmek üzere!


İşleniyor...