Samsung Galaxy S6 Edge Açılmama Sorunu ve Çözümü

Son günlerde Samsung Galaxy S6 Edge açılmama sorunu ile ilgili çeşitli bilgiler bizlere ulaşıyor. Teknik bilgisi yüksek kullanıcılar riski göze alarak kritik yöntemleri denese de çoğu kullanıcı ciddi meblağlar ödeyerek satın aldığı akıllı telefonunda haklı olarak daha sorunsuz çözüm yöntemleri ile sonuca gitmeyi deniyor. Bir okuyucumuzun sorununa çözüm bulabildik ama Android dünyasında sorunlar bir uygulama, sistemdeki bir hata, zarar görmüş veri / önbellek ya da donanım bozulmalarından kaynaklanabiliyor. Yani sorunun nedenini tespit etmek ve çözmek çok kolay değil. Samsung Galaxy S6 Edge açılmama sorunu ile karşılaşanlar bu çözüm yollarını deneyebilir.

Samsung Galaxy S6 Edge Açılmama Sorunu ve Çözümü

Samsung Galaxy S6 Edge Açılmama Sorunu ve Çözümü 2

1. Akıllı Telefonunuzu Şarj Edin

Bazı kullanıcılar akıllı telefonda pil seviyesinin yeterli olduğunu düşünerek cihazı şarj etmeyi unutuyor. Oysa Galaxy S6 Edge’in açılmamasına pilin tükenmesi neden olabilir. Bu basit prosedür problem hakkında bilgi sağlayabilir ve pilin boş olup olmadığını öğrenebilirsiniz. Ekranda cihazın şarj olduğuna dair simge belirmesi ve LED bildirim alanının aktifleşmesi söz konusu olacaktır. Cihazınız şarj olmaya başladıysa en azından ilk aşamada bir sorunla karşılaşmazsınız. Bu tabloda akıllı telefona bir miktar şarj olabilmesi için müsaade edin, en azından 10-15 dakika için.

2. Cihazı Açmaya Çalışın

Akıllı telefonunuzun bir süre şarj olmasına izin verdikten sonra cihazı açmaya çalışın. Şarj olma durumunda herhangi bir sorun görünmese dahi aygıt açılmayabilir. Akıllı telefonunuz açılmıyorsa bir sonraki aşamada yer alan adımları takip edin.

[Toplam:140    Ortalama:2.9/5]

Her Android Kullanıcısının Denemesi Gereken Altı Şey

ASUS ZenFone 2 Bir Günde Tükendi