Sony 3 Ağustos’ta Yeni Bir Xperia Tanıtacak!

Japon elektronik devi Sony, son dönemlerdeki akıllı telefon satışlarında deyim yerindeyse yere çakılmış durumda. Geçtiğimiz yıl ortaya çıkan başarısız Xperia telefonlar dev markanın akıllı telefon bölümünü ciddi anlamda zora soktu. Sony’nin her seferinde kapatmayı düşünmediklerini belirttikleri akıllı telefon bölümünün 3 Ağustos’ta yeni bir ürün tanıtımı yapacağı öğrenildi.

Sony Xperia’nın Twitter’dan yayınladığı görselde “Saliselerle fotoğraf çekmek için yeni bir yol geliyor! 03.08.2015” ifadesi yer alıyor. Sony’nin bu gönderide fotoğraf kalitesini ön plana çıkarması akıllara geçtiğimiz günlerde kaçırıldığı Brezilya’da ifşa edilen Sony Xperia C5 Ultra’yı getiriyor. Önü ve arkasında 13 megapiksel çözünürlüğünde iki kameranın yer alacağı iddia edilen cihazın görselleri, Brezilya polisinin yaptığı operasyon sonucu tüm dünyaya servis edilmişti.

Bu esrarengiz tanıtımın sonucunda ortaya nasıl bir cihaz çıkacak, bunu 3 Ağustos’ta yapılacak yeni ürün lansmanında öğreneceğiz.

 


BU KONUNUN İÇERİĞİNİ DEĞERLENDİRİN

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkürler. Okumuş olduğunuz bu içerik, daha önceden gelen ziyaretçilerimiz tarafından olumlu olarak değerlendirildi. Bu içeriği internette arayan diğer kullanıcıların daha kolay bulmasını sağlamak için siz de yıldızlara tıklayarak yüksek bir değerlendirme yapın. Ek bir bilgi daha verelim: Bu içeriğe şimdiye kadar 1 ziyaretçimiz değerlendirme yaptı ve değerlendirme ortalaması ise şimdilik 5,00 üzerinden 5,00.

ZayıfOrtaİyiÇok İyiMükemmel

Yeniden görüşmek üzere!


İşleniyor...