Android Rehberinde Kopya Kişileri Silmek

Android Rehberinde Kopya Kişileri Silmek 0

Android rehberinde kopya kişileri silmek mi istiyorsunuz? Özellikle iş, okul ve kişisel hayatınızdan insanlardan oluşan çoklu adres defterinizi yönetmek için Android işletim sistemli akıllı telefonunuzdan yardım alıyorsanız rehberde kişilerin kopya kayıtlarının belirmesi sorunu yaşamışsınızdır. Android rehberinde kopya kişileri silmek için izleyebileceğiniz farklı yöntemler var.

Android Rehberinde Kopya Kişileri Silmek – Android Rehber Uygulaması

Android işletim sistemli akıllı telefonunuzda yer alan Contacts yani Rehber uygulamasını açın. Farklı arayüzler içeren cihazlarda bu isim değişkenlik gösterebilir ama stok Android işletim sisteminde bu şekilde adlandırılıyor. Listeye girdikten sonra kopya kişi kaydına dokunun, kalem simgesi taşıyan düzenleme butonunu kullanın ve silin.

Android Rehberinde Kopya Kişileri Silmek 1

Bazen aynı kişiye ait farklı kayıtlarda değişik bilgiler yer alabilir, birisini kaldırmak yerine birleştirme gereği duyabilirsiniz. Bunları birleştirmek için rehber düzenleme ekranına gidin, üç noktadan oluşan ve daha fazla öge gösteren seçeneğe dokunun, “Join” ile devam edin. Birleşim için rehberden diğer kaydı seçebileceksiniz.

[Toplam:55    Ortalama:2.6/5]
Android Silinen Fotoğrafları Kurtarmak 0

Android: Silinen Fotoğrafları Kurtarmak

gsmarena_002

Huzurlarınızda Samsung Galaxy Note 5 ve S6 Edge Plus!