Android One Projesi Tayland’a Adım Atıyor

Google’ın Android işletim sistemli cihazları özellikle gelişmekte olan ülkelerde uygun fiyatla sunmayı amaçladığı Android One programının ikinci dalgası Lava Pixel V1 ile başlamıştı. Bugün Tayland’da i-mobile IQ II akıllı telefonun duyurusu gerçekleştirildi. 64-bit Qualcomm Snapdragon 410 yongasetinden güç alan cihazda 1 GB RAM, 16 GB kapasiteli genişletilebilir depolama alanı ve çift SIM yuvası gibi özellikler karşımıza çıkıyor.

Arka kısımdaki 8 MP çözünürlüklü ana kameraya LED flaş eşlik etmekte. 2 MP selfie kamerası, 4G LTE desteği, 2500 mAh kapasiteli pil tercih edilmiş. 140.5 x 69.75 x 9.3 mm boyutlarında ve 134 gram ağırlığındaki akıllı telefonda stok Android 5.1.1 Lollipop işletim sistemi kurulu. Yazılım güncellemeleri önümüzdeki iki yıl boyunca doğrudan Google’dan sağlanacak. i-mobile IQ II akıllı telefon için 126 USD talep ediliyor.


BU KONUNUN İÇERİĞİNİ DEĞERLENDİRİN

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkürler. Okumuş olduğunuz bu içerik, daha önceden gelen ziyaretçilerimiz tarafından olumlu olarak değerlendirildi. Bu içeriği internette arayan diğer kullanıcıların daha kolay bulmasını sağlamak için siz de yıldızlara tıklayarak yüksek bir değerlendirme yapın. Ek bir bilgi daha verelim: Bu içeriğe şimdiye kadar 1 ziyaretçimiz değerlendirme yaptı ve değerlendirme ortalaması ise şimdilik 5,00 üzerinden 5,00.

ZayıfOrtaİyiÇok İyiMükemmel

Yeniden görüşmek üzere!


İşleniyor...