Microsoft Lumia 950 ve Lumia 950 XL Yüzünü Gösterdi

Microsoft’un kısa süre sonra tanıtmasını beklediğimiz Talkman ve Cityman kod adlı Lumia 950 ve 950 XL modelleri net biçimde ortaya çıktılar. Ekim ayında ilan edilmesi beklenen yeni cihazlar Lumia serisinin amiral gemileri olacaklar. Resmi ürün görselleri olarak sızdırıldığı iddia edilen bu görüntülere bakılırsa klasik polikarbon renkli sert plastik gövde devam ediyor ve arka kısımdaki Windows logosu dikkat çekiyor. Yandan görüntülere göre ikisinde de kamera çıkıntısı var. Üstte görülen Lumia 950 ile 5.2 inç QHD OLED ekran, altı çekirdekli Snapdragon 808 işlemci, 3 GB RAM, 32 GB depolama alanı, 20 MP ana ve 5 MP ön kamera, 3000 mAh batarya, USB Type-C fişi geliyor.

950 xl

Daha büyük olan Cityman kod adlı Lumia 950XL ise 5.7 inç QHD OLED ekran, sekiz çekirdekli Snapdragon 810 işlemci, 3300 mAh kapasiteli batarya ve Surface Pen desteği gibi artılara sahip. Diğer özelliklerse Lumia 950 ile aynı.


BU KONUNUN İÇERİĞİNİ DEĞERLENDİRİN

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkürler. Okumuş olduğunuz bu içerik, daha önceden gelen ziyaretçilerimiz tarafından olumlu olarak değerlendirildi. Bu içeriği internette arayan diğer kullanıcıların daha kolay bulmasını sağlamak için siz de yıldızlara tıklayarak yüksek bir değerlendirme yapın. Ek bir bilgi daha verelim: Bu içeriğe şimdiye kadar 1 ziyaretçimiz değerlendirme yaptı ve değerlendirme ortalaması ise şimdilik 5,00 üzerinden 5,00.

ZayıfOrtaİyiÇok İyiMükemmel

Yeniden görüşmek üzere!


İşleniyor...