iPhone 6s Mevcut Nesille Aynı Depolama Seçeneklerini Sunacak

Apple yeni akıllı telefonları iPhone 6s ve iPhone 6s Plus’ı 9 Eylül’de duyurmaya hazırlanırken yeni ürünler hakkında sızıntılar durmaksızın geliyor. KGI Securities’te analiz olarak görev yapan Ming-Chi Kuo’ya göre yeni iPhone’larda mevcut iPhone nesillerindeki depolama seçenekleri aynı şekilde sunulacak. Bu durumda kullanıcılar 16, 64 ve 128 GB kapasiteli iPhone’lar arasından tercih yapabilecek. Bu durumda bazı sıkıntılarla karşılaşılacağı açık.

Yeni iPhone’larda 12 MP kamera bulunuyor ve haliyle 4K video kaydı da yapılabiliyor. Hafıza kartı yuvası olmadığı için özellikle 16 GB kapasiteli temel versiyonda 4K video çekimi ciddi sorun oluşturabilir. Android cephesinde de 16 GB kapasiteli üst düzey akıllı telefonlar olsa da microSD yuvası olduğu için depolama alanını genişletmek mümkün.


BU KONUNUN İÇERİĞİNİ DEĞERLENDİRİN

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkürler. Okumuş olduğunuz bu içerik, daha önceden gelen ziyaretçilerimiz tarafından olumlu olarak değerlendirildi. Bu içeriği internette arayan diğer kullanıcıların daha kolay bulmasını sağlamak için siz de yıldızlara tıklayarak yüksek bir değerlendirme yapın. Ek bir bilgi daha verelim: Bu içeriğe şimdiye kadar 2 ziyaretçimiz değerlendirme yaptı ve değerlendirme ortalaması ise şimdilik 5,00 üzerinden 5,00.

ZayıfOrtaİyiÇok İyiMükemmel

Yeniden görüşmek üzere!


İşleniyor...