iPhone 6s ve iPhone 6s Plus 2 GB RAM İçeriyor

iPhone tanıtımlarında Apple RAM miktarı konusunda genellikle açıklama yapmaktan kaçınmayı tercih ediyor. Dün gerçekleştirilen iPhone 6s ve iPhone 6s Plus tanıtımında da firma bu alışkanlığını sürdürdü. Bir Apple Support çalışanından elde edilen bilgi sayesinde yeni iPhone’ların kaç GB RAM’e sahip olduğu öğrenildi. Reddit’teki bir konuda Apple iPhone 6s ve iPhone 6s Plus’ın 2 GB RAM ile geldiği belirtiliyor. Üzerinde aylardır çeşitli tartışmalar yürüten önemli bir konu bu şekilde aydınlığa kavuşmuş oldu.

Yeni iPhone’larda A9 yongası mevcut. İşlemci ve grafik işlemci performanslarının ciddi oranda arttığı biliniyor ancak bu yonga hakkında da detaylı bilgiler henüz ortaya çıkmış değil. Bu arada firmanın tanıtımını dün gerçekleştirdiği iPad Pro tablette 4 GB RAM bulunduğunu sözlerimize ekleyelim.


BU KONUNUN İÇERİĞİNİ DEĞERLENDİRİN

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkürler. Okumuş olduğunuz bu içerik, daha önceden gelen ziyaretçilerimiz tarafından olumlu olarak değerlendirildi. Bu içeriği internette arayan diğer kullanıcıların daha kolay bulmasını sağlamak için siz de yıldızlara tıklayarak yüksek bir değerlendirme yapın. Ek bir bilgi daha verelim: Bu içeriğe şimdiye kadar 1 ziyaretçimiz değerlendirme yaptı ve değerlendirme ortalaması ise şimdilik 5,00 üzerinden 5,00.

ZayıfOrtaİyiÇok İyiMükemmel

Yeniden görüşmek üzere!


İşleniyor...