LG G5 Snapdragon 820’den Güç Alacak

LG G4 akıllı telefon özellikle üst seviye kamerasıyla ön plana çıkan bir ürün olmuştu. Cihazın resmi duyurusundan 5 ay sonra devamı niteliğindeki model hakkında bilgiler sızdırılmaya başlandı. Anonim bir kaynaktan G5’in iki önemli bileşeni hakkında bilgi edinilebildi. Akıllı telefonda Sony üretimi 20 MP, yarım inç diagonal sensörün bulunacağı belirtiliyor. Karşılaştırma için hatırlayacak olursak G4’te 1/2.6″ sensör, Samsung Galaxy S6/S6 Edge/Note 5’te 1/3″ ve Sony Xperia Z5’te 1/2.3″ sensör kullanılıyor. Burada ilginç nokta LG’nin yeni akıllı telefonundaki sensörün en azından ilk etapta yalnızca bu firmaya sağlanmış olması.

LG’nin yeni amiral gemisi ürününe Qualcomm’un Snapdragon 820 yongaseti güç verecek. Yani performans anlamında en başarılı çözüm tercih ediliyor. Firma hatırlanacağı gibi G4’te ısınma sorunları yaşayan Snapdragon 810 yongasının yerine bir alt model olan Snapdragon 808’e yer vermişti.


BU KONUNUN İÇERİĞİNİ DEĞERLENDİRİN

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkürler. Okumuş olduğunuz bu içerik, daha önceden gelen ziyaretçilerimiz tarafından olumlu olarak değerlendirildi. Bu içeriği internette arayan diğer kullanıcıların daha kolay bulmasını sağlamak için siz de yıldızlara tıklayarak yüksek bir değerlendirme yapın. Ek bir bilgi daha verelim: Bu içeriğe şimdiye kadar 1 ziyaretçimiz değerlendirme yaptı ve değerlendirme ortalaması ise şimdilik 5,00 üzerinden 5,00.

ZayıfOrtaİyiÇok İyiMükemmel

Yeniden görüşmek üzere!


İşleniyor...