Gmail’de E-Posta Adresi Engellemek

Piyasadaki mail istemcilerini düşündüğümüzde en başarılı SPAM algoritmasının Gmail’e ait olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Hatta birçok kullanıcının Hotmail’den Gmail’e geçme nedenlerinin başında bu önemli fark geliyor. Yani Gmail ofis mobilyaları, web geliştirme hizmetleri ya da sizinle hiçbir ilgisi olmayan tüm eğitim önerilerini tespit ederek ayıklayabiliyor. Peki, bir gün özel olarak Gmail’de mail adresi engellemek istediğinizde ne yapacağınızı biliyor musunuz? Gmail’in mobil uygulamasına ve web sürümüne dahil edilen kullanıcı engelleme özelliği sayesinde Gmail’de email adresi engellemek oldukça kolaylaştı. Böylece istediğiniz kişilerin maillerini engelleyerek, size gönderilecek olan maillerin direkt olarak SPAM şeklinde algılanmasını sağlayabileceksiniz.

Gmail’de Mail Adresi Engellemek

gmail-mail-adresi-engellemekgmail-mail-adresi-engellemek

Maillerini engellemek istediğiniz kişinin sağındaki noktalı bölüme dokunun. Açılan panelde ”Ad Soyad” adlı kullanıcıyı engelle kısmını seçin. Artık bu kişiden gelen mailler direkt SPAM klasörüne aktarılacak.


BU KONUNUN İÇERİĞİNİ DEĞERLENDİRİN

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkürler. Bu içeriği internette arayan diğer kullanıcıların daha kolay bulmasını sağlamak için yıldızlara tıklayarak yüksek bir değerlendirme yapın.

ZayıfOrtaİyiÇok İyiMükemmel

Yeniden görüşmek üzere!


İşleniyor...