ZTE Axon Max Yıl Sonunda Kullanıma Sunulacak

ZTE Axon Max akıllı telefon üzerindeki sis perdesi aralanıyor. Üretici firmadan elde edilen bilgilere bakılırsa ürün 2015 yılı sona ermeden kullanıcılarla buluşturulacak. ZTE kaynaklı bilgilere göre cihaz daha büyük ekran ve pil kapasitesi sunacak. Bu noktada kıyaslamanın Axon Pro modeliyle gerçekleştirildiği tahmin ediliyor.

zte axon max

Axon Max’in teknik özellikleriyle ilgili bazı tahminler yok değil. Ürünün 6 inç genişlikli ve 2560 x 1440 piksel çözünürlük değerine sahip bir ekranla gelmesi olası. Sekiz çekirdekli işlemci ve Adreno 430 GPU’sunu barındıran Snapdragon 810 yongasetinden güç alması bekleniyor. 4 GB RAM ve 13 MP çözünürlüklü ana kamera diğer olası bileşenler. Doğal olarak pil kapasitesinin de 3000 mAh üzerinde olacağı konusunda görüş birliği var. Axon Max’te sesle kontrol, parmak izi okuyucu, göz tarayıcı, çift mikrofonla Hi-Fi ses kaydı gibi Premium özellikler de bulunacak. ZTE Axon Max akıllı telefonun piyasaya çıkış tarihi netleşmiş değil. Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.


BU KONUNUN İÇERİĞİNİ DEĞERLENDİRİN

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkürler. Bu içeriği internette arayan diğer kullanıcıların daha kolay bulmasını sağlamak için yıldızlara tıklayarak yüksek bir değerlendirme yapın.

ZayıfOrtaİyiÇok İyiMükemmel

Yeniden görüşmek üzere!


İşleniyor...