Güncellenen Google Keep’e Çizim Özelliği Eklendi

Samsung Galaxy Note serisi akıllı telefonlar yıllardır stylus ile not almak ve çizim yapmak isteyen kullanıcılar için neredeyse tek mantıklı seçenek olarak karşımızda. Tabii Android ve iOS tarafında çeşitli üçüncü parti stylus çözümleri de yok değil. Bu yıla dek Google ve Apple’ın mobil platformlarında stok bir uygulama / yazılımsal destek sunmaması da gerçekten ilginçti.

google keep 2

iOS 9 ile Apple varsayılan not alma uygulamasına kontrol listesi oluşturma, kopyala / yapıştır fonksiyonları için kısayol, resim ekleme ve el yazısı desteği ekledi. Son olarak Google da mevcut Keep uygulamasını güncelledi. Google Keep’te artık çizim ve karalama yapılabiliyor. Samsung Galaxy Note serisi akıllı telefon kullanıcıları için Google Keep uygulaması artık daha cazip bir seçenek halini alabilir. Yeni Google Keep’e Google Play uygulama mağazası üzerinden erişemiyorsanız APK Mirror sitesi üzerinden uygulamanın APK dosyasını indirebilirsiniz.


BU KONUNUN İÇERİĞİNİ DEĞERLENDİRİN

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkürler. Okumuş olduğunuz bu içerik, daha önceden gelen ziyaretçilerimiz tarafından olumlu olarak değerlendirildi. Bu içeriği internette arayan diğer kullanıcıların daha kolay bulmasını sağlamak için siz de yıldızlara tıklayarak yüksek bir değerlendirme yapın. Ek bir bilgi daha verelim: Bu içeriğe şimdiye kadar 1 ziyaretçimiz değerlendirme yaptı ve değerlendirme ortalaması ise şimdilik 5,00 üzerinden 5,00.

ZayıfOrtaİyiÇok İyiMükemmel

Yeniden görüşmek üzere!


İşleniyor...