Wolkswagen’den Çalışanlarına AR Gözlükler ile Büyük Kolaylık

Emisyonda yapılan hileli yazılımla gündemden hala düşmeyen Alman araç devi Wolkswagen, çalışanlarının işlerini kolaylaştırması ve daha seri bir faaliyet için gerçeklik gözlükleri kullanıma hazırlanıyor.

Bu gözlük sayesinde hat üzerindeki yerleri ve parça numaraları gibi bilgiler görüntülenecek ve siparişlerin hızlandırılmasına katkı sağlayacak.

Volkswagen personelinin mümkün olduğunca ‘hands-free’ özgür çalışmasını sağlamak istiyor. Gözlük üzerinde ayrıca bir kamera, barkod tarayıcı var ve ki bu özellikler işlem süreci 2 kat daha hızlı gerçekleştirmeye yardımcı oluyor.

Volkswagen Lojistik Başkanı Reinhard de Vries “Dijitalizasyon ürün üretiminde giderek daha fazla önem kazanıyor. 3D gözlük sayesinde insan ve sistemler arasındaki ilişkiye farklı bir düzeye çıkarıyoruz” diyor. Her ne kadar şuan 30 çalışan bu sistemi kullansada bu rakamların artacağına şüphe yok.


BU KONUNUN İÇERİĞİNİ DEĞERLENDİRİN

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkürler. Okumuş olduğunuz bu içerik, daha önceden gelen ziyaretçilerimiz tarafından olumlu olarak değerlendirildi. Bu içeriği internette arayan diğer kullanıcıların daha kolay bulmasını sağlamak için siz de yıldızlara tıklayarak yüksek bir değerlendirme yapın. Ek bir bilgi daha verelim: Bu içeriğe şimdiye kadar 1 ziyaretçimiz değerlendirme yaptı ve değerlendirme ortalaması ise şimdilik 5,00 üzerinden 5,00.

ZayıfOrtaİyiÇok İyiMükemmel

Yeniden görüşmek üzere!


İşleniyor...