Android’de MP3’den Zil Sesi Yapma

Akıllı telefonlar ortaya çıktığından beri CD ya da DVD üzerinden müzik çok dinlenmemeye başladı. İnternet üzerinden indirilen müzikler MP3 formatında akıllı telefonlara aktarılıyor ve bu müzikler saatlerce dinleniyor. Peki telefonunuza yüklemiş olduğunuz MP3 müziklerini zil sesi olarak nasıl atayacağınızı biliyor musunuz?

Akıllı telefonunuz sizin seçmiş olduğunuz müzik ile çalsın

Screenshot_2016-05-09-12-33-24

Telefonunuzda var olan MP3 dosyasını zil sesi olarak eklemek için ilk yapmanız gereken telefonunuzun “Ayarlar” menüsüne girmek ve karşısınıza gelen  “Ses” sekmesinden “Telefon Zil Sesi” sayfasına giriş yapmanız halinde telefonunuz içerisinde hazır olarak sunulan zil seslerini görebilirsiniz.

Screenshot_2016-05-09-12-33-34

Yan sekmede ise telefonunuzda MP3 formatında olan müzikleri görebilirsiniz. Bu sekme üzerinden zil sesi olarak çalmasını istediğiniz müziğin üzerine gelerek, telefonunuzun zil sesini oluşturabilirsiniz.

Screenshot_2016-05-09-12-33-47


BU KONUNUN İÇERİĞİNİ DEĞERLENDİRİN

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkürler. Okumuş olduğunuz bu içerik, daha önceden gelen ziyaretçilerimiz tarafından olumlu olarak değerlendirildi. Bu içeriği internette arayan diğer kullanıcıların daha kolay bulmasını sağlamak için siz de yıldızlara tıklayarak yüksek bir değerlendirme yapın. Ek bir bilgi daha verelim: Bu içeriğe şimdiye kadar 1 ziyaretçimiz değerlendirme yaptı ve değerlendirme ortalaması ise şimdilik 5,00 üzerinden 5,00.

ZayıfOrtaİyiÇok İyiMükemmel

Yeniden görüşmek üzere!


İşleniyor...