Android’in 10 Gizli Özelliğini Keşfedin

Android'in Gizli 10 Özelliği

Android’in 10 Gizli Özelliği

Android‘in saklı ama bir o kadar da muhteşem 10 adet özelliğini derlediğimiz bu yazımızla cihazınızın potansiyelinin sınırlarını keşfedeceksiniz. Android deneyiminizi baştan aşağı değiştiren bu özelliklere gelin her beraber bir göz atalım. Siz de Android’in gizli 10 özelliğini keşfedin.

Android cihazları dikkat çekici derecede akıllı ve iyi özelliklerle donatılmış cihazlar. Bu sayede teknoloji dünyasında farklı amaçlar için kullanılabiliyorlar. Bizde içerisinde çok sayıda özelliği barındıran Android’lerin bu zamana kadar pek az bilinen ancak bir o kadar harika özelliklerinin kısa bir listesini hazırladık. Bu özellikleri kullanarak sizde kolayca Android deneyiminizi özelleştirebilir ve cihazının bilinmeyen yanlarını keşfedebilirsiniz.

Bu özelliklere erişmek için önce her cihazda bulunan geliştirici modunu aktive edin. Bunun için Ayarlar – Cihaz Hakkında – Yapı Numarası (Build Number) yolunu izleyin ve Yapı Numarası üzerine 7 ile 10 kez bastığınızda geliştirici modu açılacaktır.

#1 Masaüstü Yedekleme Şifresi Oluşturun

Android'in 10 Gizli Özelliği

Bu harika yöntem sayesinde cihazınızı masaüstü bilgisayarınıza bağlayıp daha öncesinde bu özellik ile oluşturmuş olduğunuz şifreyi girerek kolay bir kurtarma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

  1. Ayarlar Geliştirici Seçenekleri yolunu izleyin.
  2. Masaüstü Yedekleme Şifresi seçeneğine dokunun.
  3. Mevcut şifrenizi girin ve ardından yeni şifreyi iki kutucuğa da girin. Sonrasında kurtarma işlemi gerçekleşecek.
[Toplam:5    Ortalama:3.4/5]
Android 7.0 Nutella Önizleme Kurulumu

Android 7.0 Nutella Önizleme Kurulumu

Android Ekranını Akıllı Hale Getirin

Android Ekranını Akıllı Hale Getirin