Android ile Herhangi Bir Siteden Torrent, Müzik ve Video İndirmek

Android ile Torrent, Müzik ve Video İndirmek

Android ile Torrent, Müzik ve Video İndirmek

PC’de gördüğünüz bir videoyu veya müziği bilgisayarınıza indirmek oldukça kolay bir işken bunu Android’de yapmak başta çözülmesi gereken bir problem gibi gelebilir. Ancak Play Store’da ücretsiz olarak sunulan bir uygulama sayesinde Android’iniz ile herhangi bir web sitesinden müzik, video ve hatta torrent indirmek mümkün hale geliyor. Şimdi bu nasıl yapılır görelim.

Swift Downloader ismindeki ücretsiz uygulamayı buraya dokunarak orijinal marketinden indirin. Uygulamayı çalıştırdıktan sonra karşınızda basit bir tarayıcı arayüzü bulacaksınız. Daha sonraysa videoyu ya da müziği indirmek istediğiniz web sayfasının linkini yapıştırarak o sayfada yer alan tüm müziklerin, videoların ve hatta torrent dosyalarının indirme linklerini görebilirsiniz. Bunları kullanarak o içeriği rahatça Android’inize indirebiliyorsunuz.

Uygulamada yer almayan tek önemli özellik, Google ile uyuşmadığından, YouTubedan video indirmek olmuş. Ancak böyle bir servis sunulsaydı uygulama marketten kaldırılmak zorunda kalırdı.

Android ile Torrent, Müzik ve Video İndirmek

Müzik ve torrent içerikleri siz dilediğiniz anda inerken videoları önce bir kez oynatmalı ve hatta bunu görüntülemek istediğiniz çözünürlükte yapmalısınız. Böylece indirmiş olduğunuz video aynı kalitede olacak. Uygulama ayrıca Facebook, Vimeo ve Instagram gibi sık kullanılan platformlarla da tam uyumlu çalışıyor.

Swift Downloader dosya yöneticisi ile geliyor. Böylelikle indirmiş olduğunuz tüm içerikleri buradan görüntüleyebiliyorsunuz. Safe Box ise dosyaları şifrelemenize yarıyor. Bir başka harika özellikde videoyu ses dosyasına çevirmesi. Böylece elinizde videonun MP3 dosyası oluyor.

Android ile Torrent, Müzik ve Video İndirmek

Swift Downloader gerçekten gelişmiş bir uygulama. Wi-Fi ağına bağlandığınızda 3G/4.5G bağlantısını keserek mobil kotanızın kullanılmasını önleyebiliyor. İndirmeleri %100 olmadan durdurabiliyor ve daha sonra kaldığınız yerden devam ettirebiliyorsunuz. Uygulamanın iyi kodlanmış olması bulgulardan uzak bir kullanım deneyimi sunmuş.
[Toplam:1    Ortalama:5/5]

Android’de Kayıtlı Wi-Fi Şifrelerini Öğrenmek

WhatsApp Bildirimlerini Facebook Gibi Görüntülemek

WhatsApp Bildirimlerini Facebook Gibi Görüntülemek