Facebook Messenger’dan GIF Gönderme

Facebook Messenger'dan GIF Gönderme

Facebook Messenger’dan GIF Gönderme

Facebook Messenger sonunda GIF gönderme özelliğine son güncelleme ile kavuştu. Özel bir GIF düğmesi sayesinde arkadaşlarımıza duygu ve düşüncelerimizi daha anlamlı bir şekilde gönderebileceğiz. Eskiden olsa ekstra uygulama indirmemiz gerekecekti ve bu da daha fazla depolama alanı harcanması demekti. Facebook buna çare olarak kendi GIF gönderme sistemini kurdu. Gireceğiniz anahtar kelimeye göre size önerilen GIF’lerin bir listesini verecek ve istediğinizi seçebileceksiniz. İşte Facebook Messenger’de GIF gönderme için izlemeniz gereken adımlar:

Facebook Messenger'dan GIF Gönderme

1- Facebook Messenger uygulamasını açınız ve GIF düğmesine basınız.

Facebook Messenger'dan GIF Gönderme

2- GIF dosyasını üstüne iki defa basarak seçiniz.

Facebook Messenger'dan GIF Gönderme

3- GIF dosyanız otomatik olarak gönderilecektir ve yukarıda oynamaya başlayacaktır. Facebook’tan GIF gönderme işte bu kadar kolay! “Facebook’tan GIF nasıl gönderilir?” sorusunu artık daha fazla merak etmeyeceksiniz.


BU KONUNUN İÇERİĞİNİ DEĞERLENDİRİN

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkürler. Okumuş olduğunuz bu içerik, daha önceden gelen ziyaretçilerimiz tarafından olumlu olarak değerlendirildi. Bu içeriği internette arayan diğer kullanıcıların daha kolay bulmasını sağlamak için siz de yıldızlara tıklayarak yüksek bir değerlendirme yapın. Ek bir bilgi daha verelim: Bu içeriğe şimdiye kadar 1 ziyaretçimiz değerlendirme yaptı ve değerlendirme ortalaması ise şimdilik 5,00 üzerinden 5,00.

ZayıfOrtaİyiÇok İyiMükemmel

Yeniden görüşmek üzere!


İşleniyor...