watchOS 3’de Kadran Nasıl Değiştirilir?

watchOS 3'de Kadran Nasıl Değiştirilir?

watchOS 3’de Kadran Nasıl Değiştirilir?

watchOS 3‘ün tanıtımıyla yenileneceği netlik kazanan Apple Watch‘lar artık daha ince bir gövdeye sahipler ve yeni donanımları sayesinde şimdi olduğundan çok daha hızlılar. watchOS 3 elbette beraberinde bazı yeniliklerde getiriyor. Daha hızlı uygulama erişimi, daha kolay cevap yazma, el yazısı algılama ve yenilenmiş arayüzünün sağladığı daha rahat kullanım bunlara örnek olarak verilebilir. Apple Watch’un en sevilen özelliklerinden biri de kuşkusuz kadranda çıkan arkaplanlarıydı. watchOS 3 ile buna da el atılmış ve kadran değiştirme fonksiyonu biraz daha iyi hale getirilmiş. Şimdi bunun nasıl kullanıldığına bakalım.

watchOS 3’de yeni Apple Watch kadranı nasıl eklenir?

1- Bunun için iPhone’dan Watch uygulamasını açın. Watch uygulaması her iPhone’da ana ekrandan bulunabilir.

2- Ardından ekranın aşağısında yer alan Kadran Galerisi‘ne dokunun.

3- Kadran Galerisi ekranından Apple Watch’ınız için seçebileceğiniz tüm arkaplanları görebilirsiniz. Beğendiğiniz bir tanesine dokunarak seçiminizi yapın.

4- Uygulama daha sonra sizi kadranı özelleştirebileceğiniz bir sonraki ekrana yönlendirecek. Buradan yazıların rengini ve kadrandaki genel ikon düzenini değiştirebilirsiniz. Bunları yaptıktan sonra Ekle butonuna basarak işlemi tamamlayın.

Apple Watch üzerinden kadran değiştirme işlemi ise öncekiyle aynı. Yine saatin ekranına dokunarak kadranı karşınıza getiriyor ve ardından ekranı en sağa kaydırarak (+) simgesiyle yeni bir kadran seçiyorsunuz.

[Toplam:2    Ortalama:4/5]
Android ve iOS'ta Döviz Altın Fiyatları  Alarmı

Android ve iOS’de Döviz Altın Fiyatları / Alarmı

OnePlus 3 Nasıl Root Edilir?

OnePlus 3 Nasıl Root Edilir?