Android: Arayan Kişinin Videosunu Gösterme

Geçmişteki Android sürümlerinde bizi arayan kişinin fotoğrafını ekrana getirme için ekstradan uygulama kurmak gerekiyordu. Kullanıcıların ilgi gösterdiği alanları çok iyi bir şekilde analiz eden yazılım ekibi, çok geçmeden arayan kişinin fotoğrafını gösterme özelliğini işletim sistemine dahil etti.

Arayan Kişinin Videosunu Gösterme

Peki, Android’de arayan kişinin videosunu gösterme mümkün mü? İşletim sistemi kaynaklı henüz olmasa da ek uygulama kurarak Android’de arayan kişinin videosunu gösterme işinin üstesinden gelebiliyoruz. Neticede kullandığımız akıllı telefonlar artık çok güçlü işlemcilere ve çok kaliteli ekranlara sahipler. Emin olun Android’de arayan kişinin videosunu gösterme sizin de çok hoşunuza gidecek. Bunun için ihtiyaç duyacağımız uygulamayı bu adresten edinebilmek mümkün. Uygulamanın Pro sürümü de var ancak mevcut sürüm işimizi fazlasıyla görecek.

Arayan Kişinin Videosunu Gösterme
Android’de arayan kişinin videosunu gösterme uygulaması İngilizce ve basit bir arayüze sahip. Sağ taraftaki + simgesine tıklayarak rehberden istediğimiz kişiyi seçiyoruz. Sonrasında da galeriden ilgili bir videoyu bu kişiye bağlıyoruz. O kişi bizi aradığında Android’de arayan kişinin videosunu gösterme gerçekleşiyor. Akıllı telefonunuzun melodisi ile birlikte videonun da sesi çalıyor ve tam ekran olarak video çalışmaya başlıyor. Android’de arayan kişinin videosunu gösterme uygulamasının önce menüsüne bir bakalım.

[Toplam:2    Ortalama:5/5]
OnePlus 3 Nasıl Root Edilir?

OnePlus 3 Nasıl Root Edilir?

Toplu SMS Göndermek

iPhone: Kandil ve Bayramlarda Toplu SMS Göndermek