Android ve iOS: Kod Bilmeden Uygulama Yapma

Android ve iOS’e uygulama geliştirmek bilindiği gibi kodlama yani programlama bilgisi gerektirir. Ancak internetteki bazı ücretsiz servisler bunu sizin için yerine getirerek hiç kodlama bilmeden hayalinizdeki uygulamayı oluşturmanıza imkan tanıyor.

Kod Bilmeden Uygulama Yapma

Android ve iOS tek başlarına şuan da dünyanın en çok kullanılan ve en çok uygulama geliştirilen mobil platformlarından ikisi. Bu marketlere yapacağınız bir uygulama ile ciddi kazançlar elde edebilirsiniz. Tek ihtiyacınız olan iyi bir fikir ve elbette kodlama becerisi. Ancak kodlamaya ayıracak vakti bulamıyorsanız işte listedeki bu hizmetler yardımınıza koşuyor.

Mobile Roadie

Kod Bilmeden Uygulama Yapma

Mobile Roadie hem Android hem de iOS için uygulama geliştirmeye yarayan bir servis. Bunu hiçbir kodlama bilgisi olmadan yapmanız imkan tanıyor. Hatta sunduğu Mobile Roadie Connect isimli uygulama sayesinde hazırladığınız uygulamanın bir önizlemesini gerçek bir cihaz üzerinde görüneceği şekliyle test edebiliyorsunuz. Uygulama her tür medya dosyasını destekliyor ve RSS özelliğine sahip. Mobile Roadie kullanarak websitenizdeki içeriklerin otomatik olarak uygulamanıza aktarılmasını ve buradan takip edilmesini sağlayabilirsiniz. Elbette bu yapabileceğiniz en kolay şeylerden biri. Uygulama oldukça zengin araçlara sahip ve hayalinizdeki projeyi hayata geçirme imkanını veriyor.

[Toplam:3    Ortalama:5/5]

iOS Uygulamalarını Windows PC'de Çalıştırmak

iOS Uygulamalarını Windows PC’de Çalıştırmak

Android: Kablosuz Ağ Sinyalini Güçlendirme