Android: YouTube’dan Video İndirmeden Müzik Dinleme

⁠⁠⁠


YouTube’dan video indirmeden müzik dinleme

YouTube’un mükemmel bir servis olduğu tartışılmaz. Fakat video bazlı olmasının, yani tüm içeriklerin videolardan oluşmasının dezavantaj oluşturduğu bazı durumlar olabiliyor. Mesela bir müzik dinlenmesi gerektiğinde yükleme süresi, içerik video olduğu için uzuyor. Bir başka yaklaşım da veri kullanımı açısından videoların daha acımasız olduğu yönünde. 3-5 MB’lık bir müzik dinlemek için 30-50 MB’lık veri indirmek gereksiz değil mi? Tamam, ilk dinleyişte klip hoşumuza gidebilir ancak sonrasında klip için ekstra veri kullanımına gerek yok değil mi? Çaresi YouTube’dan video indirmeden müzik dinleme. Bunun için neyse ki geliştirilmiş muhteşem bir yazılım var. Buradan indirebilirsiniz.

Video İndirmeden Müzik Dinleme

YouTube’dan video indirmeden müzik dinleme uygulaması çalışabilmek için bir kodlayıcı dosyasına ihtiyaç duyuyor. Eğer bu dosya sisteminizde yoksa -ki genelde olmuyor- yine basit şekilde uygulamanın içinden indirebilirsiniz. Sonrasında YouTube’dan video indirmeden müzik dinleme işlemine hazırız demektir.

Android: YouTube'dan Video İndirmeden Müzik Dinleme

YouTube’dan video indirmeden müzik dinleme uygulaması tipik bir müzik servisi gibi karşınıza geliyor. Üstteki arama çubuğundan istediğiniz bir şarkının veya sanatçının adını yazabilirsiniz. Arama sonrasında karşınıza gelen seçeneklerden birine bastığınızda doğrudan video yerine müzik indiriliyor ve çalınmaya başlıyor. Ne kadar pratik olduğuna şaşırmamak elde değil!

⁠⁠⁠


[Toplam:3    Ortalama:4.3/5]
strateji

Android Uyumlu En İyi Strateji Oyunları

Android'de MAC Adresi Değiştirme

Android’de MAC Adresi Değiştirme