Android’de Sallayarak Ekranı Döndürme Kilidini Açma / Kapatma

Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda yer alan alıcıları birçok farklı görev için kullanabiliyoruz. Örnek olarak geçtiğimiz günlerde akıllı telefonunuzu sallayarak ekranı açma ve kapatma yapabileceğiniz bir uygulamayı burada sizlerle paylaşmıştık. Yapabileceğimiz bir diğer kullanım şekli de Android’de sallayarak ekranı döndürme kilidini açma kapatma şeklinde. Bunun için basit bir uygulamaya ihtiyacımız olacak, buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

Android: Sallayarak Ekranı Döndürme Kilidini Açma Kapatma

Android Sallama İle Ekranı Döndürme Kilidini Açma Kapatma

Android’de sallayarak ekranı döndürme kilidini açma kapatma uygulamasında iki seçenek var. Seçeneklerden ilki hassasiyeti, ikincisi ise sallama adedini belirlemenizi sağlıyor. Böylece döndürme kilidini açmak ve kapatmak istediğinizde akıllı telefonunuzu sallamanız yeterli oluyor.

Konuyla ilgili ya da diğer tüm sorunlarınız için aklınıza takılan her şeyde http://akillitelefon.com/forum sayfamızı kullanabilirsiniz.


BU KONUNUN İÇERİĞİNİ DEĞERLENDİRİN

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkürler. Okumuş olduğunuz bu içerik, daha önceden gelen ziyaretçilerimiz tarafından olumlu olarak değerlendirildi. Bu içeriği internette arayan diğer kullanıcıların daha kolay bulmasını sağlamak için siz de yıldızlara tıklayarak yüksek bir değerlendirme yapın. Ek bir bilgi daha verelim: Bu içeriğe şimdiye kadar 1 ziyaretçimiz değerlendirme yaptı ve değerlendirme ortalaması ise şimdilik 5,00 üzerinden 1,00.

ZayıfOrtaİyiÇok İyiMükemmel

Yeniden görüşmek üzere!


İşleniyor...