Android: WhatsApp’tan Otomatik Cevap Nasıl Gönderilir?

WhatsApp'tan Otomatik Cevap Nasıl Gönderilir?

WhatsApp’tan Otomatik Cevap Nasıl Gönderilir?

Meşgul olduğunuz zamanlarda e-postalarda olduğu gibi “WhatsApp’tan otomatik cevap nasıl gönderilir?” diye kendinize soruyorsanız Android’de bunun cevabını vermek oldukça basit. Kuracağınız küçük bir uygulama sayesinde ister tüm listenize, isterseniz belirlediğiniz kişilere belirli zaman dilimlerinde WhatsApp‘tan otomatik cevap gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

Auto Reply for WhatsApp
Auto Reply for WhatsApp
Developer: Bilbo Soft
Fiyat: Ücretsiz+

WhatsApp‘tan otomatik cevap gönderilmesini sağlamak için küçük bir uygulamaya ihtiyacınız var. Uygulama ücretsiz fakat altında geliştiricisinin tanıtımını yapıyor. Ücretli olan sürümde ise bunu aşabilirsiniz. Ücretsiz olan sürüm de aslına bakarsanız tüm işinizi görüyor.

Android: WhatsApp'tan Otomatik Cevap Gönderme

WhatsApp’tan Nasıl Otomatik Cevap Gönderilir?

Android: WhatsApp’tan Otomatik Cevap Gönderme uygulamasını yüklediğinizde ilk olarak bildirim erişimlerinden izine ihtiyaç olduğunu size söylüyor. Seçeneğe onay vererek ve uygulamaların bildirim erişimlerine giderek uygulamaya izin verdikten sonra WhatsApp‘tan otomatik cevap gönderme uygulaması çalışmaya hazır hale geliyor. Burada bildirimlerinize erişme yetkisi olan diğer uygulamalarınızı da görebilirsiniz. Şimdi tüm gelişmiş özellikleri görmek için sonraki sayfaya geçerek adım adım ilerleyelim.

Bebek Oyunları

Telefonla Uyumlu En İyi Bebek Oyunları

Aynı anda iki Instagram hesabı kullanma

Android: Aynı Anda İki Instagram Hesabı Kullanma