Android’de Bellek Kartı Hızı Nasıl Ölçülür?

Android'de Bellek Kartı Hızı Nasıl Ölçülür?

Android’de bellek kartı hızı nasıl ölçülür sorusuna yanıt arayalım. Özellikle GB’lar büyüklüğündeki oyunlar ve videolar düşünüldüğünde Android cihazların dahili depolama alanı ve bellek kartı hız değerleri de önem kazanmaya başlıyor. Eğer oynayan yüksek çözünürlükteki videoların takılmasından şikayetçiyseniz veya oyunlar / navigasyon uygulamalarının haritaları gibi yükleme odaklı büyük boyutlu dosyalar sizi fazla bekletiyorsa sorun dahili depolama alanının veya bellek kartının hız değerleri olabilir.

Android’de Bellek Kartı Hızı Nasıl Ölçülür?

Android cihazlarda bunu basit bir şekilde test etme şansına sahibiz. Böylece sorunun kaynağını bulabilir ve doğru bir bellek kartı güncellemesi ile sorunları aşabilirsiniz. Google Play’deki ve ücretsiz / reklamsız olan Android: Dahili Depolama Alanı / Bellek Kartı Hız Testi uygulaması bu konudaki en büyük yardımcımız olacak.

Android: Dahili Depolama Alanı / Bellek Kartı Hız Testi

Android’de bellek hızı nasıl ölçülür uygulamasının arayüzü gayet basit. Ana ekranda akıllı telefonunuzun dahili depolama alanı, bellek kartı ve özel bölgelerin alanları gösteriliyor. Buradaki özel bölge olarak adlandırılan kısmı akıllı telefonunuzun kablosuz olarak bağlı olduğu depolama birimleri gibi düşünebilirsiniz. Eğer akıllı telefonunuzda bellek kartı yoksa Internal ve External alanlarının her ikisinde de akıllı telefonunuzun dahili depolama alanı gösteriliyor. Test etmek için seçeneklerden birine basabilirsiniz.

[Toplam:1    Ortalama:5/5]

Android: Rehberden Silinen Kişileri Geri Yüklemek

Facebook Live Bildirimlerini Devre Dışı Bırakmak