Telefonla Uyumlu En İyi Bebek Oyunları

Telefonla uyumlu bebek oyunları hakkında konuşmak istedik. Android telefonlarımız küçük afacanlar için farklı ve eğlenceli bir dünyanın bir kapısını aralıyor. Markette yer alan sayısız uygulama sayesinde akıllı telefonlar onlar için hem eğlenceli hem de öğretici bir araç haline gelebiliyor.

En İyi Bebek Oyunları

Bizde bu yazımızda Google Play Store‘dan bulabileceğiniz en sevimli ve en öğretici Android oyunlarının kısa bir listesine yer verdik. Bu listeyi kullanarak siz de sevimli ufaklık için vakit geçirebileceği hem keyifli hem de öğretici oyunlar bulabilirsiniz. Şimdi listemizi görelim.

Hayvan Sesleri

Hayvan Sesleri
Fiyat: Ücretsiz

Androbaby birçok bebek oyununa sahip bir geliştirici stüdyosu. Yalnızca bebek oyunları değil 2048 gibi özellikle uzun süre marketin birinci sırasında kalmış bazı farklı çalışmalarıda bulunmuyor değil. Yaptıkları bebek oyunları büyük çoğunlukla öğretici olmakla beraber bunlar hayvanlar, arabalar ve yiyecekler gibi genel konulardan oluşuyor. Ayrıca bebeklerin oldukça hoşuna giden top yakalama oyunlarına sahipler. Oyunların büyük çoğunluğu ücretsiz ancak bazıları reklam ve oyun için satın alma içeriyor. Buna özellikle dikkat edin. Geliştirici sayfasına buradan ulaşabilir ve yaptıkları tüm oyunları görebilirsiniz.

[Toplam:3    Ortalama:4/5]

Facebook Live Bildirimlerini Devre Dışı Bırakmak

WhatsApp'tan Otomatik Cevap Nasıl Gönderilir?

Android: WhatsApp’tan Otomatik Cevap Nasıl Gönderilir?