Android: WhatsApp Fotoğraflarını Rehbere Aktarma

Rehber Fotoğraflarını WhatsApp’tan İndirme

Rehber fotoğraflarını Facebook, Twitter, Instagram üzerinden indirme yapabilen birçok faydalı araç mevcut. Ancak bunların içinde en geçerli olanı şüphesiz WhatsApp fotoğraflarını rehbere aktarma. Sosyal ortamlarda kullanılan profil fotoğrafları WhatsApp’a kıyasla daha az. Daha doğrusu sosyal ortamlarda profil fotoğrafları bir siyasi mesaj, sevilen bir yer, komik bir an veya kişinin kedisi vs. olabiliyor. WhatsApp’ta ise kişinin yüzünün bulunduğu profil fotoğrafları bulma şansı daha yüksek. Android’de WhatsApp fotoğraflarını rehbere aktarma hiç şüphesiz en doğru yol.

Contact Photo Sync
Contact Photo Sync
Developer: Droid Experiment
Fiyat: Ücretsiz+

Fakat bir iyi bir kötü haber var: Daha önceden bunu tüm rehber için otomatik şekilde yapabiliyorken son WhatsApp güncellemeleri sonrasında uygulamalarda artık her bir kişi için tek tek yapmamız gerekiyor. Yine de işi kolaylaştıran araçlar var. Rehber fotoğraflarını WhatsApp’tan indirme sağlayan araçlardan biri de Contact Photo Sync.

Android: WhatsApp Fotoğraflarını Rehbere Aktarma

WhatsApp Fotoğraflarını Rehbere Aktarma Zamanı

Android’de WhatsApp fotoğraflarını rehbere aktarma işlemi aslında hiçbir uygulamaya gerek kalmadan da yapılabilecek bir işlem. Ancak kişinin WhatsApp profil fotoğrafını kaydetme ve sonrasında rehberdeki ilgili kişiye tanımlama gibi süreçler işlemi uzatıyor. İndirdiğimiz uygulama işte tam bu aşamada bizlere kolaylık sağlıyor. Rehberimiz kısaca tarandıktan sonra bağlantıların WhatsApp profiline giderek WhatsApp’tan rehbere fotoğraf aktarma işlemini pratik bir şekilde gerçekleştirebiliyoruz. Tabii gönül ister ki bunu tüm bağlantılar için otomatik olarak yapalım ancak şimdilik bu mümkün değil. Yine de ilerleyen günlerde bir çözümü olacaktır.

[Toplam:5    Ortalama:3.6/5]
Pokemon GO

Pokemon GO’nun Yaygın Sorunları Neler?

pokemon go

Pokemon GO Hakkında 6 Yararlı Bilgi