Pokemon GO’nun Yaygın Sorunları Neler?

Pokemon GO

Pokemon GO’nun sorunları neler dememizin nedeni, oyunun 2 gün önce çok enteresan sıkıntılarla kullanıcılara sunulması oldu. Şu an birçok ülkede kullanımda değil. Eğer Android kullanıyorsanız Pokemon GO APK dosyasını buraya tıklayarak indirebilirsiniz. Oyun şu an Amerika, Avustralya ve Yeni Zelanda’da aktif. Kısa süre sonra Avrupa ülkelerine de açılacaktır. Biz bu yazıda oyunun firma tarafından da kabul edilen problemlerini paylaşmak ve ona göre oynamayı tercih etme kararını vermenizi istedik. Şu an söz konusu olan 6 problem mevcut.

Pokemon GO Bilinen Sorunlar Listesi

  • Intel işlemcili cihazlar ve tabletler: Sitenin genelinde çoğu yorumda gördüğümüz için bu bilgiyi eklemek istedik. Oyun Intel işlemcilerle ve tabletlerle uyumlu değil.
  • Android N uyumluluğu: Pokemon GO Android N ile resmi olarak HENÜZ uyumlu değil.
  • Pokemon GO ”You already own this item” hatası: Bu Android oyuncularına özel bir hata durumu. PokeCoins satın aldığınızda internet bağlantısı kesilirse ”You already own this item” hatası geliyor. Çözüm olarak telefonu yeniden başlatmanız öneriliyor.
  • Eğitim sürecinde Level 1’in geçici olarak sıfırlanması: Farkında olmadan 2 Pokemon Go hesabı oluşturmuş olabilirsiniz. Bu durumda bir hesap Google, ikinci hesap ise Pokemon Trainer Club için kullanılıyor olacak. Dolayısıyla Google hesabı ile giriş yaptığınızda Level 1 sıfırlanmış gibi görünecek. Settings menüsüne girerek hesabınızdan çıkış yapın ve orjinal hesapla tekrar oturum açın. Böylece Level 1 aşamaları tekrar yüklenecek.
[Toplam:301    Ortalama:2.6/5]
root terimleri

Root Terimleri / Bootloader, Brick, Custom ROM, Fastboot, Dalvik, S-OFF Nedir?

WhatsApp fotoğraflarını rehbere aktarma

Android: WhatsApp Fotoğraflarını Rehbere Aktarma