Pokemon GO’da Pikachu Nasıl Yakalanır?

Pikachu Nasıl Yakalanır?

Tüm pokemon oyunlarında başlangıçta seçmiş olduğunuz pokemonun oyuna önemli bir etkisi vardır. Pokemon GO’da bu konuda farklı değil. Oyuna katılırken size orijinal pokemonlardan üç tanesi sunuluyor ve siz de birini seçerek başlıyorsunuz.

Pikachu Nasıl Yakalanır?

Bu mekanik sayesinde oyunda hem bir pokemona sahip oluyor hem de bir tanesi nasıl yakalanır tecrübe etmiş oluyorsunuz. Ancak Pokemon GO bu konuda sevenlerini şaşırtmayı başarmış görünüyor. Zira oyuna başlarken seçebileceğiniz pokemonlar aslında üç tane ile sınırlı değil. Burada birde gizli bir dördüncü pokemon var. Bunun ne olduğunu şimdiden tahmin etmişsinizdir.

Sunulan bu üç başlangıç pokemonu Bulbasaur, Charmander ve Squirtle. Birçok oyuncu bunlardan birini seçerek oyuna başladı ancak burada aslında gizli bir pokemon daha bulunuyor ve o Pikachu. Peki, Pokemon GO’da oyuna nasıl Pikachu ile başlanıyor?

Pikachu Nasıl Yakalanır?

Eğer Pikachu ile oyuna başlamak istiyorsanız yapmanız gereken şey öncelikle fiziksel olarak bu üç başlangıç pokemonundan uzağa yürümek olacak. 10 ila 20 metre arası yürüdüğünüz takdirde bu pokemonların alanından çıkmış olacaksınız. Ardından telefonunuz titremeye başlayacak. Peki, sonrasında neler yapmalısınız? Hemen bir sonraki sayfaya geçelim.

[Toplam:770    Ortalama:2.9/5]
Android'de kablosuz müzik dinleme

Android: Hoparlörleri Birleştirerek Kablosuz Müzik Dinleme