Türkiye’deki iPhone’lara Pokemon GO Nasıl Yüklenir?

⁠⁠⁠


Türkiye’deki iPhone’lara Pokemon GO nasıl yüklenir? Sitemizde daha önce Android APK dosyasını paylaşmıştık. Android tarafında işler kolay. Eğer Android kullanıyorsanız buraya tıklayarak o konuya ulaşabilirsiniz. Biz bu yazıda iPhone’lara Pokemon GO kurmayı anlatacağız. Bunu yaparken bazı yardımcılara ihtiyacımız var. Hemen konumuza geçelim.

iPhone’lara Pokemon GO Nasıl Yüklenir?

Bildiğiniz gibi oyun birkaç ülke dışında hiçbir uygulama marketine açılmadı. Apple iPhone’larda bu engeli aşmak Android tarafındaki kadar kolay değil. Fakat size iPhone üstünden yapacağınız birkaç yöntemle Pokemon GO kurmanın ”mümkün olan” en kolay yolunu anlatacağız. Biz aşağıdaki yolu izleyerek uygulamayı yükledik.

iPhone'lara Pokemon GO Nasıl Yüklenir?

 • App Store uygulamasına girerek Apple ID hesabınızdan çıkış yapın. iCloud hesabınız varsa ondan da çıkış yapmayı unutmayın. Şimdi adım adım ilerleyelim.

⁠⁠⁠


[Toplam:767    Ortalama:2.7/5]

15 Yorum

YORUM YAZ
 1. Ya Safari’den pokemon go hipstore yazın en üsttekine tıklayın onunuze pokemon go çıkacak ordaki download yazısına tıklayın ordan telefonunuz jailbreaklimi deyilmi seçin indirin sonra app storeda açılsınmı diyecek evet diyin sonra pokemon go yüklensinmi diyecek evet diyin bekleyin ve iyi oyunlar (server aksamları çok dolu oluyor o yüzden gündüz indirip kurmanızı tavsiye ederim aksam oyun hata verebiliyor yani oyunu çoğunlukla aksam 7 e kadar oynayın 7 den sonra oynarsanız sorun yasayabilirsiniz iyi günler)

 2. bu dediklerinizi yapıp oyunu indirdik diyelim.
  oyunu oynarken de yine mail, icloud hesabı aynı mı kayacak, vpn Amerika’dan bağlı gibi mi kalacak?
  yoksa bu dedikleriniz sadece oyunu idirmek için geçerli, sonra normal ayarlarımıza dönebilir miyiz?

 3. Tüm apple hizmetlerinden çıkış yaptığım ve vpn üzerinden amerikada göründüğüm halde app store türkçe görünüyor aratıyorum pokemon go çıkmıyor ?

 4. merhaba ben bu vpn olayını çözemedim onu nasıl yapacağız acaba ıp vanish programını mı indirmemiz gerekiyor. yardımcı olur musunuz?

  • IP Vanish ücretli. 1 aylık satın alıp iade edebilirsiniz ama ek efor olur. App Store’da ücretsiz VPN servisleri mevcut. Örneğin Tunnel Bear, Opera Free VPN gibi.

 5. ben dediklerinizi yaptım en son bilgilerin girildigi sayfada for assistance,contact itunes Support diyor ve kalıyor ne yapmalıyım ?

  • Önce tüm Apple hizmetlerinden çıkış yapıyorsunuz. Sonra VPN’den Amerika’ya bağlı olduğunuzdan emin olmalısın. Uygulama marketinde Pokemon GO aratınca karşınıza uygulama çıkacak. Yeni Hesap Oluştur dediğinizde None seçeneğini göreceksiniz. Bu sıralamanın dışında ilerlediğinizde None’u göremeyebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir