Android: Resimlerin Üstüne Yazı Yazma Uygulamaları

Android: Resimlerin Üstüne Yazı Yazma Uygulamaları

Günümüzde sosyal medyada çeşitli sayfalardan, arkadaşlarımızdan veya reklamlardan yüzlerce görsel karşımıza çıkıyor. Hiç şüphesiz akılda kalıcı olan başarılı çalışmalar dikkatlerden kaçmıyor ancak bizim size tavsiyemiz, görsellerin üzerine doğrudan yazı yazarak takipçilerinizi etkilemeniz yönünde. Bunun için yazımızda Android’de resimlerin üzerine yazı yazma uygulamalarını ele alıyoruz. Sizlerle beraber birbirinden güzel beş uygulamayı yakından inceleyeceğiz.

Android’de resimlerin üzerine yazı yazma oldukça basit bir işlem. Bunun için geliştirilmiş pratik ve ücretsiz uygulamalar var. Kısacası bizi bu tip dikkat çekici sosyal medya görselleri için bilgisayarda görsel düzenlemeye mahkum etmiyorlar. İlk tavsiyemizle başlayalım.

Textgram

Android: Resimlerin Üstüne Yazı Yazma Uygulamaları

Android’de resimlerin üzerine yazı yazma konusunda bizim için sanıyoruz ki en güçlü aday Textgram. Textgram aslında adından da anlayabileceğiniz gibi Instagram için resimlere yazı yazma uygulaması. Ama tabii diğer uygulamalar için de güzel çıkışlar verebiliyor. Taslak bir çalışma ile başlayarak üzerine ekleyeceğiniz dikkat çekici yazı ve ikonlarla gerçekten sıra dışı bir mesaj elde edebilirsiniz. Uygulamada yazı tipi, büyüklük, çıkartma ekleme ve daha birçok seçenek mevcut. Kesinlikle hoşunuza gidecek. Ayrıca uygulama içindeki Store kısmından ek arka planlar, yazı tipleri ve çıkartmalar indirebilirsiniz. Uygulama rahatsız etmeyecek düzeyde reklam içeriyor. 1.99 USD karşılığı TL ödeyerek reklamları kapatabilirsiniz. Uygulamada görsel düzenlemesini bitirdiğinizde doğrudan sosyal medya paylaşımı yapılabiliyor.

Textgram - write on photos
Fiyat: Ücretsiz+
[Toplam:5    Ortalama:3.8/5]

Android: Varsayılan Uygulamaları Yönetmek

Android: Otomatik Görüşme Sonlandırma / Sürekli Arama