Android: Fotoğraflara Pokemon Ekleme

⁠⁠⁠


Android: Fotoğraflara Pokemon Ekleme

Pokemon çılgınlığı tüm dünyayı sarmış durumda. Fakat bu sefer Pokemon dünyasına özel püf noktalarıyla değil, biraz daha sosyal medya odaklı bir yazı ile karşınızdayız. Pokémon hayranlarına hitap eden bir uygulamanın üzerinde duracağız. Uygulamanın görevi Android’de fotoğraflara Pokemon ekleme işlemini sağlaması. Bunu doğrudan Pokemon coğrafyasında, o an fotoğraf çekerek veya daha önceden çekmiş olduğunuz bir fotoğrafın üstünde gerçekleştirebilirsiniz.

The app was not found in the store. 🙁 #wpappbox

Links: → Visit Store → Search Google

Uygulama kesinlikle özellikle sosyal medyada büyük yankı uyandırmanızı sağlayacak. Bizim aklımıza gelen yöntemlerden birisi arkadaşlarınızı trolleyerek oldukça eğleneceğiniz. Herhangi bir yerde çektiğiniz fotoğrafa Pokemon ekleyeme yaparak arkadaşlarınızın birkaç ilçe değiştirecek kadar yürümesini sağlayabilirsiniz. Çekmiş olduğunuz fotoğraflara Pokemon ekleme yolu ile dikkat çekicilik katabilirsiniz. Pokemon büyütme, küçültme, tür seçme, çevirme gibi ilginç özellikler geliyor. Uygulama biraz reklamlı olsa da alternatifi şu an için yok.

Android Fotoğraflara Pokémon Ekleme (1)

Android’de fotoğraflara Pokemon ekleme uygulaması ilk başta bir öğretici ile açılıyor. “Never show again” diyerek bir daha gelmemesini sağlayabiliriz. Normalde burayı okumasanız bile uygulamayı çok rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Muhtemelen yaşı küçük olanlar için hazırlanmış bir öğretici.

⁠⁠⁠


[Toplam:6    Ortalama:3.8/5]

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir