Android: Fotoğrafları Mozaikleme ve Bulanıklaştırma

Android: Fotoğrafları Mozaikleme ve Bulanıklaştırma

Günlük yaşamımızda hepimiz güzel fotoğraflar çekiyoruz, hele ki tatildeyken. Fakat bazen öyle fotoğraflar oluyor ki kırpmak icap ediyor, kırpınca da tüm güzelliği kaybolup gidiyor. İşte böyle durumlarda Android: Fotoğrafları Mozaikleme ve Bulanıklaştırma konumuzda anlatacaklarımıza uyarak durumun üstesinden gelebilirsiniz. Bunun için adeta biçilmiş kaftan diyebileceğimiz, son derece güzel bir uygulama mevcut. Uygulama ile tanıştıktan sonra mozaikleme ve bulanıklaştırma adeta bir çocuk oyuncağı haline gelecek.

Mosaic Photo Maker
Mosaic Photo Maker
Developer: Fortune Techlab
Fiyat: Ücretsiz

Android’de fotoğrafları mozaikleme ve bulanıklaştırma uygulamasında rahatsız edici reklamlar yok. Biliyorsunuz bu kriteri önemsiyoruz ve bahsettiğimiz her uygulamada reklam durumunu sizlerle paylaşmaya gayret gösteriyoruz. Şimdi kullanıma geçebiliriz.

Android Fotoğrafları Mozaikleme ve Bulanıklaştırma (1)

Android’de fotoğrafları mozaikleme ve bulanıklaştırma uygulamasının ana ekranında iki seçenek var. Soldaki seçenek fotoğraf çekmenizi sağlıyor. Özel bir arayüz yok, doğrudan akıllı telefonunuzun kamera arabirimi açılıyor. Sağdaki seçenek ise galeriden fotoğraf seçmenizi sağlıyor. Galerimizdeki fotoğraflardan birini seçiyoruz ve devam ediyoruz.

[Toplam:2    Ortalama:5/5]
Bilgisayarda Pokemon GO Oynamak

Windows Bilgisayarda Pokemon GO Oynamak

pikachupokemongo

iPhone’a Pokemon GO 1.01 Güncellemesi Çıktı