Android: Müzikleri Bluetooth Kulaklıktaki Ses Tuşları İle Değiştirme

Cropped head-and-shoulders of a smiling young woman listening to her mobile phone with headphones outdoors, perhaps on a phone call or listening to music

Android: Müzikleri Bluetooth Kulaklıktaki Ses Tuşları İle Değiştirme

Bluetooth kulaklık ile müzik dinlemeyi sevenlerdenseniz, sıradaki püf noktamız sizin için geliyor. Bildiğiniz gibi bazı Bluetooth kulaklık modelleri ses seviyesi ayarından daha ötesini sunmayabiliyor. Daha doğrusu üzerinde müzik değişimi içik ek tuşlar barındırmayabiliyor. Eğer siz de bu tip bir Bluetooth kulaklığa sahipseniz Android’de müzikleri Bluetooth kulaklıktaki ses tuşları ile değiştirme yapabilirsiniz. Bunun için telefonunuza Root atmadan kullanabileceğiniz basit bir uygulamaya ihtiyacınız olacak.

Smart Pocket
Fiyat: Ücretsiz

Android’de müzikleri Bluetooth kulaklıktaki ses tuşu ile değiştirme uygulamasının farklı görevleri var. Diğer özelliklerden de kısaca bahsedeceğiz ancak bu yazımızda ağırlıklı olarak Bluetooth kulaklıktan müzik dinleyen kullanıcıların bu sorununa çare bulacağız. Uygulama tek bir ekrandan oluşuyor ve kullanımı oldukça basit. Yapacağınız birkaç küçük ayarla artık çalan müzikleri ses tuşlarından da değiştirme şansınız olacak.

Android Müzikleri Bluetooth Kulaklıktaki Ses Tuşu İle Değiştirme

Uygulamayı yükledikten sonra ilk olarak bildirim erişimi yetkisi vermeniz gerekiyor. Uygulama normal şartlarda izin için sizi doğrudan bu ekrana götürüyor. Eğer götürmezse aşağıdaki yolu izleyerek Bildirim erişimi menüsüne ulaşın.

Kilit ekranı ve güvenlik > Diğre güvenlik ayarları > Bildirim erişimi

Burada uygulamaın karşısındaki sürgüyü çekin. Artık uygulama içindeki ayarlara hazırız demektir.

[Toplam:4    Ortalama:4.3/5]
Pokemon GO çılgınlığı

Pokemon GO Çılgınlığını Gösteren 10 İşaret

Android: Gizli Ses Kaydı Yapma